Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitný a napriek tomu lacný nábytok

Obstaranie lacného nábytku musí mať určité pravidlá, aby ste boli s nákupom spokojní. Francúzsky aj nemecký výrobca, ktorý na našich stránkach predstavuje nábytok ako dizajnovú špičku, podľa najnovších trendov bývania, ponúka aj nábytok za viac než priaznivú cenu. Nábytok môže byť teda lacný a zároveň kvalitný. Priaznivá cena je dosiahnutá predovšetkým jednoduchým, nenáročným dizajnom, ale aj jednofarebným prevedením. Medzi typických predstaviteľov lacného nábytku patrí kolekcia Industrial, ktorá ponúka samostatné diely, z ktorých si môžete zostaviť spálňu, pracovňu, obývaciu izbu a pod. Navyše, samostatné diely nábytku kolekcie Industrial si môžete vybrať z niekoľkých zaujímavých odtieňov.

 

 

Lacný nábytok pre všetky interiéry

Ponuka kolekcie Industry je zobrazená na fotografii ako zostava obývacej izby a pracovne. Ďalšími možnými odtieňmi je napríklad hruška, biela, káva a tiež čerešňa. Francúzsky výrobca ponúka samostatné diely tak, aby bolo možné zostaviť každý interiér. Medzi veľmi obľúbené patria pri kolekcii šatníkovej skrine, ktoré ako jedny z mála ponúkajú toľko vyhľadávané nadstavce. Šatníkové skrine s nadstavcami môžu veľmi prakticky pomôcť predovšetkým v malých interiéroch panelákových bytov, kde nie je miesta nazvyš a veľkou pomocou je využitie priestoru až k stropu. Medzi ďalšie atribúty tejto kolekcie patrí široká ponuka najrôznejších typov komôd, od šuplíkových až po skriňové, alebo kombinované. Vybrať si okrem širokej ponuky farieb, ako sme už uviedli, môžete tiež najrôznejšie rozmery. Akýkoľvek interiér si tak s nábytkom kolekcie môžete vytvoriť sami.

 

  

 

Na ďalšej fotografii uvádzame písací stôl Industry v odtieni tmavého dreva. Ako môžete sami vidieť, nábytok je kvalitný a veľmi priaznivá cena je dosiahnutá predovšetkým nenáročným designom. Všetky diely nábytku kolekcie sú vyrobené z laminátovej dosky, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu a nenáročná na údržbu.

 

 

Kolekcia v tmavom prevedení na našej poslednej fotografii. Jednoduché, príjemné a funkčné riešenie za príjemnú cenu francúzskeho výrobcu. Kolekciu neustále rozširujeme o ďalšie, veľmi príjemné typy, diely nábytku a určite si každý z vás vyberie, alebo sa nechá aspoň inšpirovať.