Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitný a praktický nábytok do kancelárie

Či už potrebujete vybavenie pre svoju kanceláriu na firme, alebo len pre domáci kancelársky kút, ponúkame vám na našom portále veľa možností. Nájdete tu celé zostavy nábytku, samotné písacie stoly, regály, komody, alebo kancelárske stoličky. Vyberie si každý z vás. Dnes vám predstavíme ponuku kancelárskeho nábytku od nášho nemeckého výrobcu, ktorý sa prezentuje vysokou kvalitou a perfektným spracovaním.

 

 

Výber podľa potrieb a možností

Každý z našich zákazníkov má iné potreby a požiadavky na vybavenie interiéru, čo samozrejme ovplyvňuje veľkosť miestnosti rovnako, ako nároky každého z vás. Na prvej fotografii, vám ponúkame návrh kancelárie, ktorá má tú výhodu, že jednotlivé diely nábytku môžete zakúpiť aj samostatne, podľa vašich potrieb. Všetky diely nábytku, sú vyrobené vo vysokej kvalite, čomu určite bezpochyby napomáha kovová konštrukcia s kvalitným finišom v chrómu. Rovnako výrobca zvolil mdf dosku, ktorá je ďaleko kvalitnejšia, než laminátová doska. Jednoduchý dizajn v bielom prevedení, je veľmi praktický a skoro bez akejkoľvek údržby. Ak máte radi veľa priestoru na stole, ktorý v tomto prípade ponúka rohovú variantu, potom práve vám, bude táto kancelária vyhovovať.

 

Nábytek do kanceláře Rox     

 

Veľa odkladacieho priestoru, či už na šanóny, zložky, alebo iné kancelárske potreby, ponúkajú regály, ktoré sú na výber v troch rôznych veľkostiach. A v neposlednom rade, ak patríte k tým, ktorí majú radi pod pracovnou doskou miesto na voľný pohyb a neradi sedíte stlačení medzi zásuvkami, môžete jednoducho vyriešiť pojazdnými kontajnermi, ktoré si podľa potreby umiestnite v danú chvíľu kamkoľvek. Bielo strieborná farba, pôsobí v interiéri veľmi elegantne. Ak si chcete zaobstarať len písací stôl, potom vás iste zaujme svojim netradičným a unikátnym dizajnom, naša druhá ponuka, v podobe písacieho stola Rox graphite.

 

Psací stůl Rox graphite

 

Ak máte málo miesta v izbe, tak práve pre úsporu miesta a vďaka možnosti zloženia, je tento stôl celkom iste to pravé, čo hľadáte. Netradičné designy totiž v dnešnom modernom svete bývania kladú dôraz na maximálne využitie priestoru, ale tiež daného kusu nábytku. V prípade stola je to predovšetkým úspora miesta v čase, keď nepracujete a stôl nepotrebujete. Postrannú dosku môžete veľmi ľahko vďaka koľajničkám zasunúť pod hornú dosku a stôl je potom v okamihu o polovicu menší. Taktiež bielo-strieborné prevedenie je zárukou elegancie, ale čo je hlavné, to je rozhodne kvalita. Tá je u nemeckého výrobcu pre nás, ako predajca príjemnú zárukou pokojného predaja bez reklamácií.

 

Kolekce nábytku Start Up

 


Na našom portáli nájdete mnoho samostatných dielov, pre vybavenie vašej kancelárie. Ďalším nepostrádateľným a dôležitým segmentom je určite kancelárske kreslo, bez ktorého sa rozhodne nezaobídete. Pri výbere musíte hlavne vždy myslieť na zdravé sedenie, a preto vyberajte s rozvahou. Kancelárska stolička Black on Black, ktorú vám predstavíme na poslednéj fotografii, tieto požiadavky rozhodne spĺňa. Certifikát akosti ISO 900, zaručuje kvalitu a jej biele prevedenie, celkom iste podčiarkne eleganciu kancelárskeho nábytku, ktorý sme vám dnes predstavili.