Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitný, vkusný a lacný nábytok do predsiene

V minulom článku sme vám predstavili kolekciu nábytku Infinity pre vybavenie najrôznejších interiérov. Kolekcia Infinity, je jedna z najrozsiahlejších na našom portále nábytku Aldo a je najviac flexibilná. Taktiež sme si povedali, že aj lacný nábytok vám môže slúžiť niekoľko rokov a navyše môže byť tiež veľmi praktický, moderný. Dnes vám s tejto kolekcii predstavíme nábytok do predsiene, ktorá je takou vizitkou každej domácnosti, hneď po vstupe do bytu.

 

Predsieňové steny

Základom väčšiny predsieňových stien je šatníková skriňa, zrkadlo, botník, vešiak na stenu a v niektorých prípadoch sú ešte doplnené o predsieňové segmenty. Kolekciu Infinity, ponúka francúzsky výrobca pod značkou Parisot, ktorý kladie dôraz na maximálne praktické využitie dizajnu a samozrejme aj kvalitu. Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Predsieň môžete využiť najlepšie ako miestnosť, kde uskladníte obuv, kabáty a iné veci, ktoré by v ďalších interiéroch zbytočne zaberali miesto. Ak máte tú možnosť, je najlepšie práve predsieň využiť pre umiestnenie veľké, priestranné šatníkovej skrine. Francúzsky výrobca ako autor návrhu kolekcie Infinity, docielil okrem povestnej kvality praktického riešenia za dostupnú cenu. Nábytok do predsiene Infinity, si môžete vybrať napríklad v bielom odtieni, ktorý odporúčame pre tmavšie interiéry bez slniečka. Alebo môžeme uviesť úplne opačné varianty, predsieň v odtieni kávy, alebo predsieň v odtieni dub.

 

    

 

Botníky

Prečo si kúpiť botník do predsiene? Pretože vám pomôže pohodlne uskladniť obuv. Neporiadok v predsieni určite nikto nemá rád. Ale ako vyriešiť problém u rodín, ktoré majú napríklad tri deti? V ponuke sú väčšinou malé botníky s výklopným mechanizmom, ktoré pre početnú rodinu určite nestačí. Často sa tiež objavuje problém s umiestnením obuvi väčších čísel. To všetko môžete vyriešiť elegantným botníkom z kolekcie Infinity v podobe skrine, navyše vo veľmi modernom dizajne. Ponúkame v odtieni kávy v úprave s umývateľným povrchom, čo je dôležité predovšetkým pre botník. V ďalšej ponuke kolekcie Infinity od francúzskeho výrobcu nájdete pre vybavenie predsiene mnoho samostatných dielov v odtieni svetlá akácie. Ďalší botník na fotografii je jednou z možných variantov. Výrobca zvolil pre ukladanie obuvi vyklápací systém a moderný, na výrobu nenáročný dizajn. Tým možno tiež botník ponúknuť za viac ako dostupnú cenu.

 

   

 

Pokiaľ máte dostatočný priestor v predsieni a potrebujete ďalšie úložné priestory, máte možnosť si s tejto kolekcie Infinity vybrať ešte napríklad tak obľúbené komody. Komody sa nelíšia iba dizajnom a odtieňom, ale aj rozdelením úložného priestoru. Rozdelenie komody na niekoľko zásuviek, skriniek či oboch variantov dohromady je dôležitým parametrom pre výber. Pred obstaraním komody by ste si mali uvedomiť, aké predmety do nej chcete ukladať. Podľa tohto parametra potom vybrať komodu so správnym rozdelením úložného priestoru.