Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Lacná spálňa Evo 3778 II

Výrobca: PRS
Kód: PRS00205-2014
509,03 €
Predpokladaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Farba: orech sivý
Posteľ: 147,2x71,5x203,6
Nástavec: 240x195x52 cm
Nočný stolík: 43,9x34,5x33 cm
Priestor na spanie: 140x190 cm
Cena postele: s roštom, bez matrace
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Netradičná, veľmi praktická spálňa Evo

Máte veľmi malý interiér pre zariadenie spálne? Žijete v malej garzónke single a nemáte v pláne zatiaľ zakladať rodinu? Skrátka ak máte naozaj malý priestor určený na vybavenie spálne, odporúčame šetriť miestom tak, aby miestnosť nebola preplnená nábytkom. Riešením môže byť posteľ s nadstavcom, ktorý v sebe skrýva až prekvapivé množstvo úložného priestoru a aj niečo navyše.

 

Veľmi "šikovný" dizajn prináša, na naše stránky nábytok Aldo, francúzsky výrobca, ktorý je už svojou kvalitou a detailným spracovaním povestný. Ak sme vás návrhom spálne oslovili a chcete vedieť viac, k dispozícii je tiež katalóg v elektronickej podobe priložený u návodu na montáž v parametroch. Pre výrobu bolo použité klasického laminátu v netradičnom odtieni šedý orech. Hrúbka dosiek od 16 do 25 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Úložné priestory predovšetkým v spálni

Je nepísaným pravidlom, že veľa z vecí v domácnosti, predovšetkým potom šatstvo, sa snažíme usporiadať práve v spálni. Ak však máte malý priestor, rozmerovo mohutné skrine nemôžete využiť. Maximálne sa vám ešte do interiéru zmestí komoda so zásuvkami, ktorú v prípade potreby v kolekcii Evo, samozrejme tiež ponúkame. Rovnako tak ako klasické zoskupenie dielov v spálni.

 

  

 

Čo ale ponúka zostava, ktorú vám predstavujeme teraz? Čo vlastne jej zakúpením v cene získate?- Posteľ s miestom na spanie 140x190 cm (3778L140)
- Nadstavec nad posteľ (3778ENVI)
- Nočný stolík po pravej strane nadstavca (3778CHEV)Nadstavec je alternatívou šatníkovej skrine. Ponúka však oproti skrini naviac praktické odkladacie priestory v podobe police v záhlaví postele, hŕbu malých priehradok a skriniek. Ako sú vlastne úložné priestory rozdelené, najlepšie posúdite na fotografiách. Ak stále ešte nadstavec nestačí, je tu možnosť obstarania zásuvky pod posteľ a to z ich oboch strán. V takom prípade je potrebné zásuvky kúpiť v počte dvoch kusov. Ale možno samozrejme aj jednu zásuvku, z jednej strany postele. Variant je veľa, vďaka modulovému systému, ku ktorému kolekcia Evo patrí.

 

   

 

Výrobca ponúka tiež možnosť obstarania led osvetlenia nad nočný stolík. Ak chcete, do vašej spálne, pridať niektoré z menovaných komponentov, či už zásuvky k posteli, osvetlenie, alebo napríklad komodu, je najlepšie zaobstarať všetko do vášho interiéru v ponuke produktu spálne Evo 3778 v ponuke dielov.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte

Alternatívny tovar

Posteľ Space Up pre deti i dospelých

Posteľ Space Up pre deti i dospelých

Predpokládaný termín: 3 - 4 týždne
649,86 €
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.