Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Lacná spálňa Evo 3878 IV v dielach

Výrobca: PRS
Kód: PRS00207-2014
Predpokladaný termín:
nedostupné
Komoda: 79,7x87,7x43,8
-30%
108,91 €
76,24 €

Parametre produktu

Farba: dub baltimore
Priestor na spanie: 140x190 / 160x200 cm
Cena postele: s roštom, bez matrace
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Nábytok do spálne z kolekcie Evo to je riešenie pre každú spálňu

Naozaj široký výber z ponuky samostatných dielov určených pre zariadenie spálne prináša, kolekcia nábytku do spálne Evo. Môžete vybaviť spálňu naozaj malých rozmerov, ale aj väčšiu miestnosť. Vybrať si okrem odtieňa svetlý dub, ktorý ponúkame teraz, môžete aj spálňu Evo v prevedení orech šedý. Dovoľte nám predstaviť, možnosti kolekcie nábytku do spálne Evo, ktorú na náš portál Nábytok Aldo, prináša francúzsky výrobca. Radi by sme vám práve túto kolekciu odporučili. Určite sa pýtate prečo.

 

Príjemný dizajn v ponuke mnohých samostatných dielov, ktoré rieši malé aj veľké miestnosti určené pre zariadenie spálne, povestná kvalita francúzskeho výrobcu a v neposlednom rade cena, ktorá je s ohľadom na prepracovaný dizajn viac než priaznivá. Ak sme vo vás vzbudili aspoň trochu záujmu, poďme si, možnosti kolekcie Evo predstaviť. A začnime tým, že si prezriete katalóg, kolekcie Evo v elektronickej podobe, ktorý sme pre vás priložili pod link návod na montáž u parametrov.

 

Vyberáme nábytok pre veľkú spálňu

Je vlastne klasickým riešením, ktoré ponúkajú všetky naše kolekcie určené pre vybavenie spálne. Ak teda máte dostatok miesta na zariadenie spálne, kolekcia Evo vám ponúka špecifikovaný nábytok.

 

     


- Manželská posteľ pre matrac 160x200 cm
- Nočník stolík
- Komoda so zásuvkami
- Šatníková skriňa so zrkadlomPlatí možnosť uplatnenia zásuvky, či už z jednej, alebo oboch strán postele. Nemožno však pre posteľ 160x200 cm využiť nadstavec a s tým súvisiace led osvetlenie. Samozrejme že pre všetky varianty postelí platí kalkulácia roštu už v cene postele.

 

Zásuvky k posteli z kolekcie Evo:

- Zaobstaraním získate set 2 zásuviek 
- Rozmer 1 zásuvky je šírka 94 cm s hĺbkou 50,7 cm a výškou 18,8 cm 
- Zásuvky môžete umiestniť z jednej strany postele vedľa seba 
- Zásuvky môžete umiestniť z oboch strán postele 
- Môžete zaobstarať 2 sety, kedy získate 4 zásuvky 2 pre obe strany postele 
- Nie je možné objednať 1 zásuvku, v balení sú vždy 2 kusy

 

Vyberáme nábytok pre malú spálňu

Tu je ponuka skutočne unikátna. Výrobca prináša veľmi praktický nápad, kedy alternácií šatňové skrine, ktorá sa pri sebaväčšej vôli jednoducho do izby nevojde, je nadstavec v záhlaví postele. Ten ponúka veľké úložné priestory, ktoré nezaberú nič z drahocenných centimetrov v spálni a máte možnosť pre zariadenie i malé spálne vykúzliť veľmi príjemné, nepreplácané nábytkom miesto.

 

     

 

Pokiaľ sa rozhodnete pre riešenie spálne zaobstaraním postele s nadstavcom, získate diely uvedené nižšie.


- Posteľ pre matrac 140x190 cm
- Nadstavec s radom úložných priestorov nahrádzajúci skriňu
- Nočný stolíkMôžete ešte navyše pridať napríklad zásuvku z jednej, alebo oboch strán postele, komodu so zásuvkami. Všetko záleží na veľkosti vášho priestoru. V neposlednom rade pre variant nadstavca platí aj ponuka led osvetlenia. Posteľ s nadstavcom ocenia najmä ľudia žijúci single, ktorí nemajú v pláne v dohľadnej dobe zakladať rodinu, alebo majitelia garsónok.A ak túžite po tejto spálni, ale nezdá sa vám jej svetlý odtieň, je tu variant spálne Evo v šedom orechu. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.