Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Lacné a efektné riešenie interiéru, regály s boxami

Ak hľadáte regál s úložným priestorom, aby ste lacno a prakticky vybavili daný interiér, určite stojí za inšpiráciu ponuka regálov na Nábytku Aldo. Popularita, obľúbenosť riešenia interiérov pomocou finančne nenáročných regálov je na stránkach Nábytok Aldo naozaj v posledných mesiacoch k neuvereniu. Ale nie je sa čomu diviť. Ponuka regálov v novodobých dizajnoch to je diel nábytku, ktorý je nielen praktický, ale veľmi efektný. Moderný dizajn, ktorý prekvapí svojou rafinovanosťou a aj keď obstarávacia cena regálov je môžeme povedať zanedbateľná, výsledný efekt je na nerozoznanie od finančne náročných kolekcií. Posúďte sami, ako sa dá zariadiť interiér obývacej izby iba z ponuky našich regálov.

 

    

 

S návrhom interiéru na fotografiu si vojdete do sumy pod 350 Eur, ak nezapočítavame konferenčný stolík, alebo koberec. Ale regály v tomto počte a navyše s boxy v ich cene, možno naozaj za túto cenu zaobstarať. Návrh, ktorý oslovuje predovšetkým mladé páry, ktoré začínajú ešte len bývať a nie sú úplne rozhodnutí, ako ich interiér za prvé bude vyzerať a za druhé, každý z nás si iste pamätá, že začiatky sú ťažké. Regály tak práve v tejto situácii prídu vhod, navyše ako sami môžete posúdiť vôbec nevyzerajú zle.

 

  

 

Regály Cubo v našej ponuke nájdete s možnosťou výberu zo samostatných dielov a to preto, aby ste si svoj ??vlastný interiér mohli vybaviť podľa potrieb. Vyberať je naozaj z čoho, nezabúdajte tiež, že boxy z lamina sú vždy v cene regálu a samozrejme ako už mnoho rokov na Nábytok Aldo, doprava po celej republike zadarmo. Regály vám privezieme v dielach, s nutnosťou montáže podľa návodu.Pokiaľ ale hľadáte riešenie v podobe regálov do detskej izby, odporúčame vyberať z ponuky nemeckého výrobcu. Regály, ktoré predstavuje, sú viac bezpečné pre deti. Laminátové boxy sú nahradené látkovými. Maximálne tak zamedzíte prípadnému zraneniu detí, keby treba napadlo boxy hádzať. Taktiež látkové boxy sú na výber zo širokej palety odtieňov, vhodné do detskej izby.

 

 

Regály v akejkoľvek podobe sú praktickým a lacným riešením všetkých interiérov. Na našom portále, Nábytok Aldo sa na túto kategóriu nábytku veľmi sústredíme a každým rokom sa snažíme prinášať nové nápady pre vás interiér.

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.