Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Lacné a efektné riešenie interiéru, regály s boxami

Popularita, obľúbenosť riešenia interiérov pomocou finančne nenáročných regálov je na stránkach Nábytok Aldo naozaj v posledných mesiacoch k neuvereniu. Ale nie je sa čomu diviť. Ponuka regálov v novodobých dizajnoch to je diel nábytku, ktorý je nielen praktický, ale veľmi efektný. Moderný dizajn, ktorý prekvapí svojou rafinovanosťou a aj keď obstarávacia cena regálov je môžeme povedať zanedbateľná, výsledný efekt je na nerozoznanie od finančne náročných kolekcií. Posúďte sami, ako sa dá zariadiť interiér obývacej izby iba z ponuky našich regálov.

 

     

 

Návrh, ktorý oslovuje predovšetkým mladé páry, ktoré začínajú ešte len bývať a nie sú celkom ešte rozhodnutí, ako ich interiér po prvé bude vyzerať a po druhé, každý z nás si iste pamätá, že začiatky sú ťažké. Regály tak práve v tejto situácii prídu vhod, navyše ako sami môžete posúdiť vôbec nevyzerajú zle. 

 

Regály Lis Alta a ďalšie v našej ponuke nájdete s možnosťou výberu zo samostatných dielov a to preto, aby ste si svoj vlastný interiér mohli vybaviť podľa potrieb. Vyberať ich naozaj z čoho, nezabúdajte tiež, že boxy z lamina sú vždy v cene regálu a samozrejme ako už niekoľko rokov na Nábytok Aldo, doprava po celej republike zadarmo. Regály vám privezieme v dieloch, s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

     Pokiaľ ale hľadáte riešenie v podobe regálov do detskej izby, odporúčame vyberať z ponuky nemeckého výrobcu. Regály, ktoré predstavuje, sú viac bezpečné pre deti. Laminátové boxy sú nahradené látkovými. Maximálne tak zamedzíte prípadnému zraneniu detí, keby treba napadlo boxy hádzať. Taktiež látkové boxy sú na výber zo širokej palety odtieňov, vhodné do detskej izby.

Regály v akejkoľvek podobe sú praktickým a lacným riešením všetkých interiérov. Na našom portále, Nábytok Aldo sa na túto kategóriu nábytku veľmi sústredíme a každým rokom sa snažíme prinášať nové nápady pre vás interiér.