Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Lacné a kvalitné francúzske kuchyne

Francúzsky výrobca ponúka, na našom portáli Nábytku Aldo, cenovo veľmi dostupné moderné kuchyne v netradičných moderných odtieňoch. Predstavíme Vám kuchynské linky, alebo iba kuchynské skrinky, pre malé interiéry vo vysokom lesku najrôznejších odtieňov od nášho francúzskeho partnera. Cena týchto kvalitných a dizajnovo zaujímavých kuchýň je naozaj veľmi nízka!

 

Kolekcia do malého bytu

Francúzsko je krajinou nielen gurmánov, ale aj moderného nábytku do kuchyne, kde sa dobré jedlá pripravujú. Ako prvé, Vám predstavíme kolekciu Manchester, ktorá ponúka zaujímavý dizajn kuchynských liniek, je tiež umocnená úchytkami a samozrejme povrchovou úpravou, navyše si môžete zvoliť z niekoľkých dostupných prevedení. Ďalšou výhodou u týchto kuchýň je široká ponuka súvisiacich dielov nábytku, či už jedálenských stolov, barových stolov, komôd, vitrín, skrátka všetko pre kompletné vybavenie kuchyne a jedálne.

 

 

 

Francúzsky výrobca prináša vždy prekvapivé riešenia pre vybavenie kuchyne či jedálne. A možno je to aj preto, že Francúzi rozhodne jedlu, ale aj pitiu rozumejú a každé občerstvenie, hoci aj menší "snack" si vedia a dokážu vychutnať. A od koho iného, ​​že práve od francúzskeho výrobcu kupovať nábytok do kuchyne.

 

 

Ak bývate v podnájme a nechcete investovať do kuchynskej linky na mieru, potom je ideálne zaobstarať kuchyňu ako celok, ktorú možno prípadne presťahovať aj do ďalšieho bývania. V kolekcii Manchester od francúzskeho výrobcu nábytku s certifikáciou, máte možnosť vyberať z ponuky samostatných skriniek a kuchynskú linku si tak zostaviť individuálne podľa vlastných potrieb, alebo môžete využiť niektoré z ponúkaných zostáv v podobe kompletného návrhu kuchynskej linky ako je tento.

 

 

 

Kolekcia Manchester však neponúka iba kuchynské linky, ako sme uviedli hneď na začiatku. Ponúka celý rad možností, ktoré môžu doplniť kuchynskú linku. Široký výber jedálenských stolov, barových stolov v dizajne kuchynskej linky, ale môžete zaobstarať aj navyše vitrínu, alebo komodu, keby vám úložné priestory v kuchynskej linke nestačili. Všetko môže byť vo vašom priestore kuchyne a jedálenského kúta príjemne zladené. Francúzsky výrobca ponúka veľmi kvalitný nábytok, kedy kvalitu dokladá niekoľkými certifikátmi. V kolekcii Manchester máte tiež možnosť zaobstarať niekoľko zostáv kuchynských liniek podľa toho, ako vám vyhovuje, môžete tiež zaobstarať kuchynské skrinky samostatne a zostaviť si kuchynskú linku podľa vašich individuálnych potrieb.