Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Lacné a moderné postele pre deti aj dospelých? Vieme, kde na

Radi by ste si zohnali novú posteľ do spálne? Alebo vaším deťom, ktoré povyrastali, a aktuálna detská posteľ je pre nich už nedostačujúca? Očakávania sú veľké, ale má to jeden háčik? Nemáte vyčlenený príliš vysoký rozpočet na nákup novej postele, zároveň však chcete kvalitné a moderné riešenie? Obávate sa, že s malými financiami toho však moc nezoženiete? My vám dnes ukážeme, že to ide! Sledujte dôsledne!

Zavítali sme do špecializovaného internetového obchodu s nábytkom, ktorý nájdete na adrese www.nabytok-aldo.sk. Tu predajca pravidelne prichádza s najnovšími trendami a ponúka moderný nábytok vysokej kvality najrôznejších európskych výrobcov. Nás zaujala nová a cenovo veľmi dostupná kolekcia francúzskeho výrobcu, ktorá nesie označenie Easy. Znalí anglického jazyka možno tušia, že zmysel tejto kolekcie je obsiahnutý v samotnom názve – jednoduchý. Kolekcia Easy ponúka jednoduchý, avšak veľmi funkčný dizajn, ktorý môžete zohnať lacno. Postele sú navrhnuté do detských izieb, študentských izieb aj spální. Veľkou výhodou je možnosť si vybrať z niekoľkých rozmerov miesta na spanie, rovnako tak i odtieňov. Výrobca kladie aj pri lacnom nábytku dôraz na kvalitu, preto zvolil hrúbku laminátu až 25 mm.

Postele do detskej izby

Klasickým rozmerom pre jednolôžko je veľkosť 90x200 cm. Nemusí ho mať nutne menšie deti, ale pokiaľ im chcete do izbičiek zaobstarať posteľ, ktorá im bude slúžiť v podstate do dospelosti, mali by ste po tomto rozmere siahnuť. Je to adekvátny rozmer už pre predškolákov aj školákov. Lacná kolekcia Easy ponúka aj tieto detské postele. Vybrať si môžete z klasických postelí bez šuplíkov alebo so šuplíkom, a to v troch dostupných odtieňoch – biely, káva a prírodná imitácia dreva odtieň bruges.

obrázok postele Easy

Na prvej fotografií predstavujeme detskú posteľ Easy v bielom prevedení, ktorá je bez šuplíkov. Biely odtieň sa hodí skôr pre dievča, avšak vhodným zvolením doplnkov môže slúžiť aj vášmu synovi. Samostatná posteľ vás vyjde na 94,39 €.


detská posteľ odstín Bruges

Druhá varianta ukazuje použitie pre chlapca. V tomto prípade sa jedná o odtieň Bruges. Posteľ disponuje šuplíkom a písacím stolčekom, oboje v cene 150,76 €.

K posteliam môžete dokúpiť aj ďalšie samostatné diely pre zostavenie kompletnej detskej izby. Všetko zaobstaráte za rovnako priaznivú, až bezkonkurenčnú cenu.

Postele do študentskej izby

Ak máte doma staršie dieťa, povedzme že tínedžera, môžete mu dopriať väčšie rozmery postele. Ideálna veľkosť je 140x200 cm, prípadne 120x200 cm. Aj pre tieto prípady je francúzsky výrobca pripravený. Tieto študentské izby je možné vybaviť posteľami z kolekcie Easy. Opäť sú k zakúpeniu postele klasické, alebo s možnosťou zaobstarania šuplíku s nočným stolíkom. Vyberať je možné z identických odtieňov ako u detských postelí – obľúbená biela, káva a neutrálny odtieň prírodný.


obrázok

Pre syna odporúčame zvoliť odtieň káva, ktorý je veľmi nadčasový. Na fotografií je posteľ so šuplíkom a nočným stolíkom. V rozmeroch 140x200 cm vás táto posteľ vyjde na 121,39 €.


obrázok postele Adult Easy

Pre nežné pohlavie sa viac hodí biely nábytok. Tu vidíte variantu postele bez šuplíku. Nočný stolík a ďalšie diely samostatne. Táto posteľ o veľkosti 140x200 cm vychádza na 121,39 €.

Postele do spálne

Ak potrebujete kúpiť posteľ sebe do spálne, aj pre vás máme tip na lacné manželské postele s veľkosťou 160x200 cm. Výrobca ponúka rovnaký dizajn postelí tiež do spální. Znova môžete zvoliť variantu bez šuplíkov, alebo so šuplíkom. Záleží na tom, či potrebujete úložný priestor. Vybrať si môžete z 3 atraktívnych odtieňov – biela, káva a prírodný brudges.


postel v odtieni Bruges

Na obrázku môžete vidieť lacnú manželskú posteľ v prírodnom odtieni brugdes, ktorý sa hodí do každého interiéru a pôsobí veľmi teplo. Celá zostava vás vyjde na 277,91 €. K posteli je možné dokúpiť šatňovú skriňu, komodu, nočné stolíky a iné diely, tak aby celá spálňa bola podľa vašich predstáv. K dispozícií je možnosť kúpy celej zostavy za výhodnú cenu.