Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Lacné spálne z kolekcie Infinity

Kolekcia Infinity patrí k tým, kde pomer kvalita a cena je veľmi priaznivý. A patrí tiež k tým, ktoré radi svojim zákazníkom odporúčame. Navyše sa jedná o nábytok fracuzského výrobcu, ktorého ponuka práve vďaka kvalite za prijateľnú cenu patrí k veľmi obľúbeným. Kolekcia Infinity prináša samostatné diely v štyroch odtieňoch a s možnosťou zostavenia akéhokoľvek interiéru. Od detských izieb až po predsiene. Všetko vo veľmi modernom, efektným dizajne. My sa však v dnešnom článku zameriame na možnosť zostavenia spálne z ponuky samostatných dielov na výber. Naše návrhy spální, a to hneď v štyroch odtieňoch, samozrejme môžete ľubovoľne zmeniť tak, aby vyhovaly vašim interiérom. Návrhy predstavujeme preto, aby ste na zostavách mohli posúdiť, či sa vám dizajn a dané prevedenie páči. A my veríme, skoro sme si istí že áno.

 

 

Spálne pre interiéry plné slniečka

Na odtieni nábytku veľmi záleží. Ak je pri danej zostave možnosť výberu z daných odtieňov, je potrebné vždy premýšľať aj nad tým, aký je váš vlastný interiér. Či sa jedná o tmavšiu miestnosť, kde sa slniečko dostane dostane len ráno a potom po zvyšok dňa nie, alebo sa jedná o miestnosť, ktorá je v dosahu slnečných lúčov práve po celý deň. Takým miestnostiam potom hovoríme "slnečnej interiéry", alebo svetlé interiéry. Ak je to aj váš prípad, vedzte, že vo vašej spálni sa bude vynímať tmavý odtieň. Trebás ako u spálne Infinity v odtieni káva. Elegancia tmavého odtieňa tak vynikne. Vhodne váš "slnečný" interiér, spálňu vyplní.

 

Ložnice Aalborg black      

 

Kolekcia Aalborg ponúka výber nábytku v elegantnom, minimalistickom dizajne na zostavenie spálne. Kolekcia, ktorú exkluzívne na našich stránkach ponúka francúzsky výrobca a my ako predajcovia jeho produkty, design vždy veľmi radi odporúčame s ohľadom na vysokú kvalitu a detailné spracovanie.

 

 

Spálne pre tmavé interiéry ideálne vo svetlých odtieňoch

Tu je veľmi vhodné voliť na vybavenie spálne svetlý nábytok. Môže to byť klasická snehovo biela farba, alebo niektorý z prírodných odtieňov, samozrejme svetlejších. Netradične od francúzskeho výrobcu, ale o to viac tradičný škandinávsky dizajn so všetkým ako má byť. Typické pre škandinávsky odtieň minimalistickej línie a rozhodne aj spojenie odtieňov svetlého dreva s bielou. Kolekcia pod názvom Aalborg vám ponúka všetko pre vybavenie spálne. Môžete vyberať z niekoľkých rozmerov postelí, od postele pre jednu osobu, až po manželskú posteľ pre matrac o veľkosti 160x200 cm, ktorú vám ponúkame teraz. Reliéfny povrch čela postele je rozhodne príjemným dizajnovým prvkom a tento prvok je taktiež spojovacím článkom medzi jednotlivými dielmi dostupnými v tejto kolekcii.

 

Ložnice Aalborg ve skandinávském designu    

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Veríme, že naša nová ponuka spální vás osloví rovnako ako nás. Snažíme sa na Aldo nábytku predstavovať vždy niečo naviac. Preto u rady produktov u nás nájdete aj návody na montáž a u rady produktov dokonca veľmi zaujímavé videá. Vaše Aldo, vždy nové a vždy a iné.