Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Látkové boxy pre oživenie interiéru detskej izby

Detské potreby sú bytové doplnky, medzi ktoré môžeme zaradiť aj detské boxy. Dnes vám chceme predstaviť novinky na našom portáli a to práve látkové boxy od nemeckého výrobcu. Ako sme sa už zmienili, látkové boxy vám nielen oživí interiér, ale hlavne navýši chýbajúce úložné priestory.

 

Látkové boxy pre dievčatá

Ak vám chýbajú úložné priestory v už zariadenej detskej izbe vašej malej slečny, máme pre vás lacné riešenie či spôsob ako navýšiť úložné priestory, ktoré predstavuje nemecký výrobca prostredníctvom látkových boxu. Ako prvý vám predstavíme látkový box Willy 99200401 so zásuvkami, kde predná časť boxu je z pevného materiálu, aby bola možné ľahká manipulácia a box držal pravidelný tvar. Ak úložné priestory nebudete potrebovať, látkový box môžete kedykoľvek zložiť a schovať. V ponuke kolekcie Willy nájdete široký výber odtieňov týchto boxov. Druhý, látkový box, ktorý vám ponúkame, je látkový box Widdy 99200301 a možno ho využiť takmer na čokoľvek. Knižky, hračky, alebo časopisy. Ale fantázii sa medze nekladú a vy sami najlepšie budete vedieť, ako látkový box využiť. Škála odtieňov je veľká a tak má každý šancu nájsť si taký, aby ladil s ostatným vybavením interiéru. Ak nechcete, aby bol box voľne v miestnosti na podlahe, potom je tu ešte ponuka regálu, do ktorého môžete jeden, alebo dva boxy umiestniť. Lacné riešenie úložných priestorov do detskej izby, alebo tam, kedy uznáte za vhodné a potrebujete.

 

Látkové boxy pre chlapcov

Takisto či v detskej izbe vášho chlapca chýbajú úložné priestory či potrebujete len veľmi jednoducho a lacno usporiadať pár drobností, máme pre vás ponuku nemeckého výrobcu. Bytový doplnok v podobe látkového boxu Willy 99200400 so zásuvkami, ktorý je možné umiestniť kamkoľvek a tiež môžete kúpiť napríklad väčší počet kusov. Nemecký výrobca ponúka tiež regál, do ktorého je možné úložný box umiestniť. Lacné a rýchle riešenie nedostatku úložných priestorov v detskej izbe nájdete v kolekcii Willy. Nemecký výrobca kladie dôraz na praktické využitie dizajnu a látkové boxy za viac ako dostupnú cenu medzi praktické doplnky rozhodne patria. Látkový box môžete kedykoľvek poskladať a schovať, je ľahký a jednoduchý na manipuláciu. Látkový box vaše dieťa nezraní ostrými hranami. Pokiaľ už nemáte miesto na regál ani na komodu, môžete nedostatok úložných priestorov vyriešiť napríklad látkovým boxom Widdy 99200306.

 

Látkové boxy tematické

O látkových boxoch pre deti sme si povedali snáď už všetko. Chceme vám len na malé ukážke predviesť, že obstaraním týchto tematických látkových boxov interiér detskej izby nielen oživíte, ale získate aj praktickú pomôcku napríklad pre uskladňovanie drobných hračiek, kociek či iných predmetov. Látkový box Olaf-Frozen 99200484 ozdobí napríklad dievčenskú izbu, alebo látkový box Starwars 99200486, izbu chlapčenskú. Výber je už na vás samotných.

 

Látkové boxy, nielen pre deti

Napríklad látkový box Willy 99200404 je praktický spôsob, ako navýšiť chýbajúce úložné priestory napríklad v kancelárii. Druhý na fotografii, látkový box Widdy 99200300 je lacné riešenie úložných priestorov do obývacej izby, detskej izby, alebo tam, kedy uznáte za vhodné a potrebujete. Ako sami vidíte, nemecký výrobca prináša spôsob, ako lacno a veľmi prakticky vybaviť interiér. Dizajnový látkový box môže danú miestnosť tiež príjemne oživiť.

 

 

Celú škálu rôznych odtieňov a typov týchto látkových boxov nájdete na našom portáli v kategórii detský nábytok v sekcii ďalšie potřeby.