Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Látkový box Widdy 99200308

Výrobca: IL
Kód: IL0060-2016
9,78 €
Predpokladaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Farba: modro sivá
Výška (cm): 31,5 cm
Šírka (cm): 31,5 cm
Hľbka: 31 cm
Materiál: 100% polypropylén
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: nemecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Chýbajú vám úložné priestory a na nábytok už nemáte miesto?

Potom prichádza na rad náhradné, záchranné riešenie. Pokiaľ už nemáte miesto na regál ani na komodu, môžete nedostatok úložných priestorov vyriešiť najrôznejšími látkovými boxy. A naviac za viac ako zanedbateľnú cenu. Tradičný modrý odtieň látkového boxu tak môže potrebné doplniť interiér detskej izby chlapca. Ponuku látkových boxov predstavuje nemecký výrobca a vyberať môžete zo širokej rady odtieňov. Ak máte predsa len trochu miesta potom je tu možnosť obstarania regálu, do ktorého je možné umiestniť aj väčší počet týchto látkových boxov. A pri troche fantázie nemusia byť predsa v jednom odtieni. Farebné látkové boxy za nízku cenu oživí interiér a naviac je kúpite za zlomok ceny nábytku.

 

Nemecký výrobca prináša spôsob, ako lacno a veľmi prakticky vybaviť interiér. Dizajnový látkový box môže danú miestnosť tiež príjemne oživiť. Je jednoduchý na manipuláciu vďaka nízkej hmotnosti, dá sa jednoducho zložiť v prípade, že box nepotrebujete. Doprava zadarmo.Interlink
Spoločnosť založená v Nemecku p. Martinom Linkem, ktorá má ale sídlo vo Francúzsku, v prekrásnom meste Seltz. Kvalita výroby daná povestnou precíznosťou a zmyslom pre detail nemeckých výrobcov. Spoločnosť Interlink prináša, prostredníctvom Aldo nábytku kolekcie moderného a štýlového nábytku, ktoré nájdete medzi iným netradične aj v kategórii nábytok z masívu.
Všetky produkty spoločnosti majú certifikáty kvality a atesty pre zdravotnú nezávadnosť.
Nábytok Aldo, sa stal výhradným zástupcom spoločnosti pre krajiny východného bloku a všetko, čo je u výrobcu nové a aktuálne nájdete na našich stránkach. Našich partnerov si vyberáme predovšetkým pre vysokú kvalitu výrobkov a nemecký výrobca k takým bezpochyby patrí.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.