Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Luxusná a elegantná spálňa

Na našom portáli nábytku Aldo, nájdete v kategórii spálne mnoho spálňových zostáv, či už daných, alebo spálne, ktoré si môžete zostaviť sami z ponúkaných segmentov. Dnes Vám predstavíme nábytok do spálne, ktorý je opäť novinkou na našom portáli od nášho francúzskeho výrobcu. Vysoká kvalita, moderné prevedenie a luxusný design, to sú kolekcie francúzskych výrobcov.

 

Komfortná posteľ je základ

Kolekcia Mimizan je dizajnom ojedinelá, ponúka nielen kvalitu, ale skutočne vysoký komfort. Ale vlastne to nie je všetko, ešte rošt a nočné stolíky po stranách, zavesené na paneli v cene postele a tak sa razom obstarávacia cena za túto trendy a aj elegantnú manželskú posteľ javí inak. Navyše, pokiaľ vás industriálne spojenie odtieňov a dizajn ako taký oslovil, v kolekcii Mimizan nájdete rozhodne ďalšie zaujímavé "kúsky" do vašej spálne. A dokonca, ak kladiete veľký dôraz na maximálny komfort, je vám k dispozícii aj identické prevedenie manželskej postele, ale navyše ešte so štýlovými vankúšmi ako opierky hlavy. A tie sú nielen praktické, ale posteli rozhodne dodajú "šmrnc" a originalitu.

 

     

 

Kolekcia Mimizan od francúzskeho výrobcu patrí aj k tým, ktoré dizajnom sú schopné vyriešiť aj vybavenie rozmerovo malej spálne. Aj z fotografií je zrejmé, že výrobca, alebo skôr dizajnér, miluje minimalizmus a tak je nábytok funkčný a jednoduchý. Nič tu nie je "navyše", všetko určené na maximálny komfort a využitie daného interiéru. Skrátka vitajte v pohodlnej francúzskej posteli.

 

Spálne ako celok, alebo len posteľ?

Je na vás, či zaobstaráte spálňu ako zostavu, alebo len samostatnú posteľ s nejakými menšími kúskami nábytku. V podstate tento rozhodujúci proces najviac ovplyvní predovšetkým skutočnosť, akú veľkú miestnosť máte na vybavenie spálne. Ak len malá izba, potom je lepšie dať prednosť veľkej, komfortnej posteli a zaobísť sa bez zvyšku nábytku, než sa snažiť do spálne naozaj zmestiť všetko, čo by podľa nejakých rádoby pravidiel v spálni malo byť. A ponuka postelí, ktoré využijú váš priestor spálne na maximum je unikátna.

 

Postel Lanka grafit   Postel Lanka white

 

Posteľ s úložným priestorom, to je najčastejšie posteľ so šuplíkom. V našej ponuke máte možnosť zaobstarať šuplík jeden či dva z každej strany postele, šuplíky po celej dĺžke postele alebo len z časti postele, kedy zvyšný priestor je možné využiť ako odkladaciu plochu. Vyberať môžete postele z lamina, z mdf dosky, z masívu alebo rustikálne postele. Vo všetkých týchto designoch môžete posteľ so šuplíkom nájsť. Aj tu je cena uvedená za posteľ ako kompletný diel, teda aj so šuplíkom a roštom. Vyberať môžete aj jednolôžkové postele s úložným priestorom.