Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Luxusná kancelárska zostava Set up - prírodný dub a biele detaily

Sofistikované designy kancelárske zostavy pre prejasnenie a optické zväčšenie izby

Biela- farba nežnosti a čistoty. Na to vsádza nemecká dizajnérska spoločnosť, ktorá vybrala pre túto kolekciu neutrálne odtiene, ktoré sa hodia do každého interiéru. Ako je známe tak svetlé a lesklé plochy opticky zväčšujú priestor. Vďaka farbe prírodného duba navyše dostane izba aj hrejivú atmosféru. Ale tieto luxusné kúsky vynikajú nielen luxusným dizajnom, ale aj kvalitným materiálom. 

Najlepšími technickými postupmi vznikol kvalitný materiál, ako je napríklad tvrdené sklo. Väčšina z nábytku má extra široké laminátové dosky, a melamínové dosky. Tie sú dobre odolné proti poškriabaniu aj pomerne odolné proti vlhkosti. Okraje sú vyrobené z ABS a nalepené polyuretánovou technológiou, čím je zaistená dobrá odolnosť proti poškriabaniu a vlhkosti.

V tejto kolekcii môžete ale nájsť aj prvky, ktoré sú vhodné nielen do kancelárie, ale dá sa s nimi zariadiť aj luxusnú spálňu, alebo obývaciu izbu. 

Pre koho je kolekcia nábytku ideálna

  • pre majitelia malých interiérov, ktorí chcú domácu kanceláriu, alebo kus luxusného nábytku

  • v kolekcii skrine, písacie stoly aj niekoľko typov komôd

  • minimalistické prevedenie

  • optické zväčšenie a presvetlenie izby

  • kvalitný nábytok s certifikáciou, jednoduchá montáž

  • materiál laminátová doska

  • doprava zadarmo

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Nemecký nábytok vyniká najmä svojou kvalitou, ale aj prepracovanými designy, ktoré kombinujú estetickosť a funkčnosť. My sme veľmi radi, že môžeme ako jediní v SR ponúkať luxusné kúsky nábytkovej spoločnosti MAJA.


MAJA MÖBEL

Jedná sa o najlepšie materiály, ktoré boli spracované pre odolnosť a bezpečnosť. Táto spoločnosť je na trhu už od roku 1964. MAJA Möbel prikladá nielen veľký význam bezpečnosti a kvalite; tiež sa snaží zabezpečiť, aby výroba nábytku bola čo najšetrnejšia k životnému prostrediu a čo najúčinnejšia z hľadiska zdrojov. To potvrdzuje skúšobná komisia TÜV Süd vo forme rôznych certifikátov ISO. Táto spoločnosť považuje environmentálny manažment za kľúčovú úlohu našej doby, čo je viera, ktorá je potvrdená certifikáty ISO 50001 a ISO 14001. Výberom ekologicky prijateľných a energeticky účinných výrobných procesov a materiálu aktívne prispieva k znižovaniu zdrojov znečistenia životného prostredia, ako je spotreba energie, emisie, odpadové vody a odpad.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte