Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Luxusná kancelárska zostava Set up - prírodný dub a sivé detaily

Luxus v elegantnom prevedení

Estetika aj neobmedzená funkčnosť! Dizajnérska firma z Nemecka vám novo prináša nielen kancelárske vybavenie pre vašu domácnosť. Tohtoročná kolekcia sa nesie v duchu minimalistických línií a maximálne úspory miesta. Vďaka lesklým a svetlým odtieňom vzniká opticky väčší a prejasneniejší priestor. Jedným z prvkov tejto kolekcie je kontrast - chladne sivá a teplý podtón dekoru dubového dreva. Preto sa nemusíte báť, že by vaša kancelária pôsobila smutne, alebo až moc monotónne.

Jedným z ďalších luxusných prvkov je tu funkčnosť, a využitie plochy na maximum. Bezpečnosť môžeme nájsť napríklad v tvrdenom skle, robustnej konštrukcii, a ABS hrany. Pre maximálnu odolnosti má väčšina z nábytku extra široké laminátové dosky. Melamínové vrstvy sú dobre odolné proti poškriabaniu aj pomerne odolné proti vlhkosti. Okraje sú vyrobené z ABS a nalepené polyuretánovou technológiou, čím je zaistená dobrá odolnosť proti poškriabaniu a vlhkosti. Ďalej tu môžeme spomenúť systémy pre jemné zatváranie, takže pri dovieraní nemožno "buchnúť".

V tejto kolekcii môžete ale nájsť aj prvky, ktoré sú vhodné nielen do kancelárie, ale dá sa s nimi zariadiť aj luxusnú spálňu, alebo obývaciu izbu. 

Pre koho je kolekcia nábytku ideálna

  • pre študentov aj študentky, ktorí chcú investovať do celoživotných kúskov

  • pre majiteľov malých interiérov, ktorí chcú domácu kanceláriu, alebo kus luxusného nábytku

  • v kolekcii skrine, písacie stoly aj niekoľko typov komôd

  • minimalistické prevedenie

  • optické zväčšenie a presvetlenie izby

  • kvalitný nábytok s certifikáciou, jednoduchá montáž

  • materiál laminátová doska

  • doprava zadarmo

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Nemecký nábytok vyniká najmä svojou kvalitou, ale aj prepracovanými designy, ktoré kombinujú estetickosť a funkčnosť. My sme veľmi radi, že môžeme ako jediní v SR ponúkať luxusné kúsky nábytkovej spoločnosti MAJA.


MAJA MÖBEL

Jedná sa o najlepšie materiály, ktoré boli spracované pre odolnosť a bezpečnosť. Táto spoločnosť je na trhu už od roku 1964. MAJA Möbel prikladá nielen veľký význam bezpečnosti a kvalite; tiež sa snaží zabezpečiť, aby výroba nábytku bola čo najšetrnejšia k životnému prostrediu a čo najúčinnejšia z hľadiska zdrojov. To potvrdzuje skúšobná komisia TÜV Süd vo forme rôznych certifikátov ISO. Táto spoločnosť považuje environmentálny manažment za kľúčovú úlohu našej doby, čo je viera, ktorá je potvrdená certifikáty ISO 50001 a ISO 14001. Výberom ekologicky prijateľných a energeticky účinných výrobných procesov a materiálu aktívne prispieva k znižovaniu zdrojov znečistenia životného prostredia, ako je spotreba energie, emisie, odpadové vody a odpad.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte