Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
Doprava zadarmo

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Magazín

Originálny, úplne nový dizajn detského nábytku
Novinkou na našom portáli je veľmi nadčasový dizajn španielskeho výrobcu, dizajn, ktorý vytvorí netradičný interiér pre vaše deti. Poschodové postele, či celé návrhy detských izieb.
20.07.2017  
Ako zariadiť malý pracovný priestor pre školáka, študenta?
Máte pre umiestnenie veľkého písacieho stola málo miesta v detskej izbe? Ako tento problém vyriešiť, aby aj úložné priestory na knihy a učebnice boli dostatočne veľké?
17.07.2017  
Nemáte miesto v spálni na šatníkovú skriňu
Bohužiaľ je rad z nás, ktorí nemáme aj pri najlepšej vôli miesto na šatníkovú skriňu v spálni. Ako tento problém vyriešiť, keď aj ostatné miestnosti vášho bytu nie sú nijako veľké?
14.07.2017  
Spálňa Victoria - prekvapí netradičným nábytkom
Ďalšou novou kolekciou nábytku do spálne je Victoria, takisto z ponuky francúzskeho výrobcu. Kolekcia pre vybavenie interiéru malé aj veľké spálne. Kolekcia, ktorá ponúka netradičné kusy nábytku.
14.07.2017  
Veľký návrat toaletných stolíkov
Za niekoľko posledných pár rokov, sa toaletné stolíky opäť vrátili do ponuky nábytku. A to je veľmi dobre, pretože toaletný stolík ocení každá žena v spálni. A dnes sú v ponuke aj toaletné stolíky pre školáčky.
13.07.2017  
Viete, že odtieň pri výbere nábytku je dôležitý? A viete pre
Ak neviete, aký odtieň do vášho interiéru zvoliť, dnešný článok je určený práve pre vás. Nie je totiž voľba odtieňa len otázkou vkusu, ale prihliadať by ste mali tiež k danému interiéru.
11.07.2017  
Spálňa Thelma v provensálskom dizajne
Novinkou v našej ponuke spální, je kolekcia Thelma od francúzskeho výrobcu. Provensálsky dizajn do vašej spálne. Vysoká kvalita s certifikáciou, predĺžená záruka ako bonus.
11.07.2017  
Spálňa, ktorá má štýl a francúzsku eleganciu
Výber nábytku do spálne, je jedným z mnohých zásadných. Spálňa musí navyše vyhovovať obom partnerom a tak je potrebné načúvať jeden druhému. Spálňa vo francúzskom štýle?
10.07.2017  
Zariaďujeme interiér pre dievča, tematické detské izby
Pokiaľ hľadáte detskú izbu pre dievča takú, aby naozaj bolo všetkým jasné, že v detskej izbe je kráľovstvo princeznej, môžete vyberať z radu dievčenských designov.
07.07.2017  
Zariaďujeme interiér pre chlapca, tematické detské izby
Chcete, aby detská izba naozaj vyzerala tak, že každý pozná komu patrí, kto v nej býva? Dnes sa budeme rozprávať niečo málo o tematických detských izbách pre školákov.
04.07.2017  
Ako využiť detskú postieľku čo najdlhšie?
Isto sa vám tiež nechce vyhadzovať peniaze za postieľku, ktorú po dvoch, troch rokoch budete mať nepotrebnú. Kde ju potom dať? Známym? Ale čo keď nikto bábätko sa známych neplánuje?
03.07.2017  
Nový spôsob predaja nábytku, kolekcie
Nábytok Aldo, predstavuje nový a ojedinelý spôsob predaja nábytku, ktorý môže veľmi spríjemniť nákupy on-line. Na nábytku Aldo, je vždy niečo nové a predovšetkým všetko pre zákazníka.
02.07.2017  
Zariaďte si spálňu netradične, nové trendy a nápady
Dizajn nábytku do spálne sa neustále posúva a rok od roku výrobcovia prichádzajú s novými a ešte dômyselnejšími designy. Dnes pre vybavenie spálne nájdete aj veľmi netradičný nábytok.
22.06.2017  
Nový spôsob predaja nábytku, rýchlejšie a prehľadnejšie
Dnes asi nie je produkt, ktorý by sa nepredával prostredníctvom internetu, poťažmo e-shopu. A zákazníci chcú mať ponuku predovšetkým prehľadnú a nákup rýchly a jednoduchý.
19.06.2017  
Detský nábytok od narodenia, až po strednú školu, ide to
Tiež sa vám nechce utrácať za detskú postieľku, ktorú využijete len po dobu troch rokov, kedy bábätku ešte priestor na spanie stačí? Dnes vám predstavíme postieľku, až do štrnástich rokov.
15.06.2017  
Nadčasový dizajn detskej izby? Jednoduché línie
Dnes si predstavíme, ako vlastne má byť zariadená detská izba, alebo tiež študentská izba, podľa zásad moderného bývania. Moderný dizajn to sú čisté línie, bez zbytočných tvarov.
12.06.2017  
Rozhodne netradičné regály a rozhodne za bezkonkurenčnú cenu
V poslednej dobe je zariaďovanie akéhokoľvek interiéru veľmi jednoduché a čím ďalej lacnejšie tiež vďaka tomu, že výrobcovia nábytku prichádzajú na trh s celým radom lacných, bytových doplnkov.
09.06.2017  
Poschodová posteľ, ktorú môžete zostaviť do dvoch tvarov
Poznáte to, možno ste to neplánovali, ale objavila sa dobrá príležitosť a tak sa sťahujete. Nábytok však treba vziať so sebou. Ale bude sa nám hodiť? Poschodová posteľ, ktorá taký problém nemá.
06.06.2017  
Nábytok v netradičných odtieňoch
Francúzsky výrobca opäť predstavuje celkom nové, netradičné odtiene pre kolekcie nábytku. A dnes sa našim pomyselným drobnohľadom zameriame na jedáleň a obývaciu izbu.
04.06.2017  
Bezkonkurenčne najviac praktické botníky v ponuke
Tiež sa neustále stretávate s problémom, kam všetky tie páry topánok uskladniť? Navyše ak ste viacčlenná rodina, nájsť správny botník je ťažké. Ale nie od teraz, nová ponuka botníkov je tu.
31.05.2017  
Detská posteľ s úložným priestorom rieši množstvo problémov
Ak pre vybavenie detskej izby máte k dispozícii len naozaj veľmi malý priestor, potom je treba premýšľať, ako ušetriť čo najviac miesta. Riešením je správny výber detskej postele.
27.05.2017  
Naozaj priestranné šatníkové skrine
Hľadáte priestrannú šatníkovú skriňu, ktorá by nahradila finančne náročnú vstavanú šatníkovú skriňu? S takou ponukou skríň prišiel francúzsky výrobca a výber je naozaj veľký.
23.05.2017  
Netradičný nábytok, ktorý osloví originálnym dizajnom
Ak chcete svoj domov zariadiť originálne a nechcete kupovať sektorový nábytok, máme pre vás niekoľko tipov. Originálny nábytok nielen dizajnom, ale aj odtieňmi.
20.05.2017  
Detská izba pre chlapca v modrej? Dnes, už nové trendy
Veľa rokov sa na prvých pozíciách odtieňov vhodných pre chlapca drží modrá. Ale móda, ako vieme, sa neustále mení a dnes pre chlapcov nájdete celý rad detského nábytku v nových odtieňoch.
17.05.2017  
z 45
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.