Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
Doprava zadarmo

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Magazín

Stôl, ktorý porastie s vaším dieťaťom
Kto má deti, tak vie, že prirovnanie "rastie ako z vody" je pravdivé. A tiež veľmi dobre vie, že čo chvíľu je potrebné meniť nielen oblečenie, ale aj nábytok v izbičke, aby sa prispôsobil potrebám dieťaťa. Prvé obrázky aj prvé domáce úlohy tvorí dieťa pri stole, preto je dôležité vybrať ten správny.
16.11.2017  
Ako prevoňať izbu
Človek je veľmi citlivý na vône, aj preto je pre nás dôležité, aby domov príjemne voňal. Nie nadarmo sa používa spojenie "vôňa domova". Koľkokrát v nás príjemná vôňa vyvoláva príjemné spomienky. Ako prevoňať dom bez využitia chémie? Máme pre vás niekoľko tipov pre voňavý domov.
08.11.2017  
Ako ľahko zútulniť spálňu
Myslíte si, že z izby vytvoríte spálňu tým, že tam presuniete posteľ? Miestnosť na spanie možná, ale spálňu rozhodne nie. K tomu, aby ste si vytvorili útulnú spálňu, kde sa budete cítiť príjemne, pomôže niekoľko vecí. Poradíme vám, ktoré veci behom chvíľky spálňu zútulnia. Uvidíte, ako sa vám bude príjemne zaspávať aj vstávať.
02.11.2017  
Efektívne riešenie naozaj malé spálne
Málokto má to šťastie, že si veľkosť spálne môže doslova vymyslieť. Častejšie je, že sa nasťahujeme a musíme sa prispôsobiť priestoru, ktorý máme k dispozícii. Aj preto veľa ľudí zaujíma, ako opticky zväčšiť spálňu. Máme pre vás pár tipov, ako urobiť, aby malá spálňa vyzerala väčšia.
25.10.2017  
Aký koberec zvoliť obývacej izby?
Zvoliť do obývačky koberec, alebo nechať klasickú podlahu? To je celkom častá otázka. Oboje má svoje pre i proti. Koberec izbu zateplí, je väčšia možnosť výberu, ale je náročnejší na údržbu. Ak nechcete podlahu, tak vám poradíme, aký vybrať koberec do obývacej izby.
20.10.2017  
Dekorácie do bytu - návod na jesenné fotorámčeky
Jeseň už je v plnom prúde, tak prečo ho nevpustiť aj k sebe domov? Krásnu výzdobu nekúpite len v obchodoch, ale veľa jesenných dekorácií si môžete vyrobiť z vecí, ktoré nájdete v prírode.
13.10.2017  
Ako si zariadiť v spálni pracovňu?
V dnešnej dobe nie je nič zvláštne na tom, že práca nevyžaduje každodenné dochádzanie do kancelárie. Nie všetkým ale vyhovuje pracovať v rušných kaviarňach a mnoho ľudí uprednostní pokoj domova. Pokiaľ ale nemáte k dispozícii izbu, z ktorej si môžete vytvoriť pracovňu, častým riešením je pracovať v spálni.
13.10.2017  
Detská izba pre dievča s jednorožcom
Rozprávkový kôň jednorožec, nemusí byť len námetom pre plávacie koleso, ako sme mohli tento rok v lete vidieť, ale aj, ako námet pre návrh detskej izby dievčatká školáčky.
22.09.2017  
Ďalší z ponuky rustikálnych spální, dizajn, ktorý nestarne
Rustikálny nábytok má stále svojich priaznivcov. Na trhu s nábytkom predstavujú výrobci najrôznejšie podoby rustikálneho nábytku, ale ktorý dizajn je ten tradičný, naozajstný, tak ako má byť?
20.09.2017  
Zariaďujete spálňu? Hľadáte rustikálny dizajn nábytku?
Rustikálne spálne sú veľmi krásne a elegantné. Ich ponuka vás možno bude inšpirovať k tomu, že zvolíte miesto moderného, práve rustikálny dizajn. Francúzska elegancia na dosah.
15.09.2017  
Ponuka šatníkových skríň s nadstavcom
Šatňové skrine s nadstavcom zažívajú svoj veľký návrat, pretože na nejakú dobu a to bola škoda, sa úplne z ponuky vytratili. Dnes vám predstavíme tradičné skrine, ako si ich možno pamätáte.
11.09.2017  
Správny vek detí pre používanie poschodové postele, viete?
Ponuka poschodových postelí je v posledných rokoch veľmi pekná. Poschodová posteľ tiež rieši problém s nedostatkom miesta v detskej izbe. Ale kedy poschodovú posteľ zaobstarať a do kedy je pre deti vhodná?
07.09.2017  
Jeden dizajn do obývacej izby aj jedálne
Veľkým trendom posledných rokov sú otvorené, veľké priestory, v ktorých zariaďujeme napríklad dva typy interiérov. Príkladom môže byť jedálenský kút v obývacej izbe.
05.09.2017  
Najnovšie trendy pre vašu obývaciu izbu
A tentokrát až z ďalekého slnečného Španielska. Chystáte sa práve na vybavenie obývacej izby a hľadáte nábytok, ktorý by bol praktický, moderný a nezaberal príliš miesta?
02.09.2017  
Jedna obývacia stena - dva spôsoby zostavenia
Novinkou v trendy, nadčasovom dizajne pre váš domov, sú určite obývacie steny španielskeho výrobcu. Prekvapí dizajnom, minimalistickými prvkami a bezkonkurenčnou cenou.
31.08.2017  
Nábytok, ktorý dokonale imituje drevo dub
Páči sa vám dubové drevo, ale od obstarania nábytku z tohto materiálu vás odrádza príliš vysoká cena? Našli sme pre vás lacnejšiu alternatívu, nábytok v jeho imitácii.
28.08.2017  
Tradičný rustikálny nábytok, dizajn, ktorý sa nemení
Ak patríte medzi zaprisahlých milovníkov rustikálneho dizajnu, pripravili sme pre vás zaujímavú ponuku nových kolekcií. Naozaj rustikálny dizajn s tradičnými prvkami, bez novodobých zmien.
23.08.2017  
Toaletné stolíky zažívajú veľký "comeback"
Ponuka toaletných stolíkov, vás v dnešných dňoch možno prekvapí. Nábytok, ktorý sa na čas úplne stratil z ponuky, opäť ožil a teraz môžeme zažiť veľký návrat toaletných stolíkov do našich domácností.
21.08.2017  
Netradičné a rozhodne praktické bytové doplnky
Dnes vám predstavíme multifunkčný nábytok predovšetkým do malého interiéru. Ak bývate v garsoniére, alebo skrátka malom, jednoizbovom byte, čítajte ďalej.
16.08.2017  
Písací stôl pre dve deti? Máme a veľmi praktický
Najväčší problém nie je len s miestom na spanie v malej detskej izbe, ale aj s miestom pre učenie. Ako zariadiť deťom pracovný priestor, keď nemôžete zaobstarať dva písacie stoly?
13.08.2017  
Pracovný priestor pre deti, študentov a dospelých, kancelári
Dnes sa doma detí učí, študenti dlhé hodiny študujú a my dospelí? Často si nosíme prácu domov. Vlastne v dnešnej dobe všetci členovia domácnosti skrátka pracovný kút potrebujú.
08.08.2017  
Manželská posteľ do naozaj malej spálne
Poznáme to všetci, koľkokrát tú najmenšiu miestnosť si ako rodičia necháme pre seba a svojim ratolestiam prenecháme väčšiu miestnosť pre vybavenie detskej izby. Ako na malú spálňu?
02.08.2017  
Máte strach deťom zaobstarať poschodovú posteľ?
Bojíte sa, že by vám predovšetkým z horného lôžka vaše živé dieťa predsa len spadlo? Máte ale dve deti a pre vybavenie detskej izby veľmi málo miesta? Kúpte posteľ s prístelkou.
31.07.2017  
Aké farby zvoliť do detskej izby?
Už ste unavení zo striktného delenia farieb pre dievča a chlapca v tradičných odtieňoch ružová a modrá? Chceli by ste niečo iné? Ponuka detských izieb v najrôznejších odtieňoch.
30.07.2017  
z 47
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.