Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
Doprava zadarmo

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Magazín

Detská izba pre dievča s jednorožcom
Rozprávkový kôň jednorožec, nemusí byť len námetom pre plávacie koleso, ako sme mohli tento rok v lete vidieť, ale aj, ako námet pre návrh detskej izby dievčatká školáčky.
22.09.2017  
Ďalší z ponuky rustikálnych spální, dizajn, ktorý nestarne
Rustikálny nábytok má stále svojich priaznivcov. Na trhu s nábytkom predstavujú výrobci najrôznejšie podoby rustikálneho nábytku, ale ktorý dizajn je ten tradičný, naozajstný, tak ako má byť?
20.09.2017  
Zariaďujete spálňu? Hľadáte rustikálny dizajn nábytku?
Rustikálne spálne sú veľmi krásne a elegantné. Ich ponuka vás možno bude inšpirovať k tomu, že zvolíte miesto moderného, práve rustikálny dizajn. Francúzska elegancia na dosah.
15.09.2017  
Ponuka šatníkových skríň s nadstavcom
Šatňové skrine s nadstavcom zažívajú svoj veľký návrat, pretože na nejakú dobu a to bola škoda, sa úplne z ponuky vytratili. Dnes vám predstavíme tradičné skrine, ako si ich možno pamätáte.
11.09.2017  
Správny vek detí pre používanie poschodové postele, viete?
Ponuka poschodových postelí je v posledných rokoch veľmi pekná. Poschodová posteľ tiež rieši problém s nedostatkom miesta v detskej izbe. Ale kedy poschodovú posteľ zaobstarať a do kedy je pre deti vhodná?
07.09.2017  
Jeden dizajn do obývacej izby aj jedálne
Veľkým trendom posledných rokov sú otvorené, veľké priestory, v ktorých zariaďujeme napríklad dva typy interiérov. Príkladom môže byť jedálenský kút v obývacej izbe.
05.09.2017  
Najnovšie trendy pre vašu obývaciu izbu
A tentokrát až z ďalekého slnečného Španielska. Chystáte sa práve na vybavenie obývacej izby a hľadáte nábytok, ktorý by bol praktický, moderný a nezaberal príliš miesta?
02.09.2017  
Jedna obývacia stena - dva spôsoby zostavenia
Novinkou v trendy, nadčasovom dizajne pre váš domov, sú určite obývacie steny španielskeho výrobcu. Prekvapí dizajnom, minimalistickými prvkami a bezkonkurenčnou cenou.
31.08.2017  
Nábytok, ktorý dokonale imituje drevo dub
Páči sa vám dubové drevo, ale od obstarania nábytku z tohto materiálu vás odrádza príliš vysoká cena? Našli sme pre vás lacnejšiu alternatívu, nábytok v jeho imitácii.
28.08.2017  
Tradičný rustikálny nábytok, dizajn, ktorý sa nemení
Ak patríte medzi zaprisahlých milovníkov rustikálneho dizajnu, pripravili sme pre vás zaujímavú ponuku nových kolekcií. Naozaj rustikálny dizajn s tradičnými prvkami, bez novodobých zmien.
23.08.2017  
Toaletné stolíky zažívajú veľký "comeback"
Ponuka toaletných stolíkov, vás v dnešných dňoch možno prekvapí. Nábytok, ktorý sa na čas úplne stratil z ponuky, opäť ožil a teraz môžeme zažiť veľký návrat toaletných stolíkov do našich domácností.
21.08.2017  
Netradičné a rozhodne praktické bytové doplnky
Dnes vám predstavíme multifunkčný nábytok predovšetkým do malého interiéru. Ak bývate v garsoniére, alebo skrátka malom, jednoizbovom byte, čítajte ďalej.
16.08.2017  
Písací stôl pre dve deti? Máme a veľmi praktický
Najväčší problém nie je len s miestom na spanie v malej detskej izbe, ale aj s miestom pre učenie. Ako zariadiť deťom pracovný priestor, keď nemôžete zaobstarať dva písacie stoly?
13.08.2017  
Pracovný priestor pre deti, študentov a dospelých, kancelári
Dnes sa doma detí učí, študenti dlhé hodiny študujú a my dospelí? Často si nosíme prácu domov. Vlastne v dnešnej dobe všetci členovia domácnosti skrátka pracovný kút potrebujú.
08.08.2017  
Manželská posteľ do naozaj malej spálne
Poznáme to všetci, koľkokrát tú najmenšiu miestnosť si ako rodičia necháme pre seba a svojim ratolestiam prenecháme väčšiu miestnosť pre vybavenie detskej izby. Ako na malú spálňu?
02.08.2017  
Máte strach deťom zaobstarať poschodovú posteľ?
Bojíte sa, že by vám predovšetkým z horného lôžka vaše živé dieťa predsa len spadlo? Máte ale dve deti a pre vybavenie detskej izby veľmi málo miesta? Kúpte posteľ s prístelkou.
31.07.2017  
Aké farby zvoliť do detskej izby?
Už ste unavení zo striktného delenia farieb pre dievča a chlapca v tradičných odtieňoch ružová a modrá? Chceli by ste niečo iné? Ponuka detských izieb v najrôznejších odtieňoch.
30.07.2017  
Detský nábytok pre chlapca v tradičných odtieňoch
Ak hľadáte detský nábytok pre chlapca, v dnešnom článku vám predstavíme celý rad vhodných designov, kde dominujúcim odtieňom je modrá.
24.07.2017  
Originálny, úplne nový dizajn detského nábytku
Novinkou na našom portáli je veľmi nadčasový dizajn španielskeho výrobcu, dizajn, ktorý vytvorí netradičný interiér pre vaše deti. Poschodové postele, či celé návrhy detských izieb.
20.07.2017  
Ako zariadiť malý pracovný priestor pre školáka, študenta?
Máte pre umiestnenie veľkého písacieho stola málo miesta v detskej izbe? Ako tento problém vyriešiť, aby aj úložné priestory na knihy a učebnice boli dostatočne veľké?
17.07.2017  
Nemáte miesto v spálni na šatníkovú skriňu
Bohužiaľ je rad z nás, ktorí nemáme aj pri najlepšej vôli miesto na šatníkovú skriňu v spálni. Ako tento problém vyriešiť, keď aj ostatné miestnosti vášho bytu nie sú nijako veľké?
14.07.2017  
Spálňa Victoria - prekvapí netradičným nábytkom
Ďalšou novou kolekciou nábytku do spálne je Victoria, takisto z ponuky francúzskeho výrobcu. Kolekcia pre vybavenie interiéru malé aj veľké spálne. Kolekcia, ktorá ponúka netradičné kusy nábytku.
14.07.2017  
Veľký návrat toaletných stolíkov
Za niekoľko posledných pár rokov, sa toaletné stolíky opäť vrátili do ponuky nábytku. A to je veľmi dobre, pretože toaletný stolík ocení každá žena v spálni. A dnes sú v ponuke aj toaletné stolíky pre školáčky.
13.07.2017  
Viete, že odtieň pri výbere nábytku je dôležitý? A viete pre
Ak neviete, aký odtieň do vášho interiéru zvoliť, dnešný článok je určený práve pre vás. Nie je totiž voľba odtieňa len otázkou vkusu, ale prihliadať by ste mali tiež k danému interiéru.
11.07.2017  
z 46
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.