Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Malé interiéry obývacích izieb

Klasickým obývacím stenám, ktoré zabrali miesto na celej jednej stene obývačky, už našťastie dávno odzvonilo. Dnešný interiér obývacej izby musí byť vzdušný a jednoduchý, čo sa týka nábytku. V jednoduchosti je krása a hlavne v malých interiéroch obývacej izby, oceníme kvalitné a jednoduché obývacie steny, ktoré Vám dnes predstavíme.

 

 

Moderný dizajn

V poslednej dobe, je veľmi praktickým a obľúbeným dizajnom obývacích stien, LED osvetlenie sklenených políc, ktoré dodáva veľmi príjemné svetlo pre Vaše oči a aj dizajnovo dodáva obývacej stene na elegancii. Ako prvú, Vám predstavíme z noviniek o nábytku, obývaciu stenu Vito s osvetlením, ktorá je práve vhodná pre malé interiéry obývacích izieb. Použitým materiálom je laminátová doska v príjemnom prírodnom odtieni dubu s kombináciou bielej. Pre tých z Vás, ktorí dávajú prednosť čierno-bielej kombinácii odtieni, ponúkame obývaciu stenu Rita, ktorej kombinácia mnohých z Vás určite osloví. Hodí sa tiež do malých interiérov obývacej izby a aj cez svoje rozmery, ponúka všetko potrebné pre vybavenie. Obývacia stena Rita, je zostavená s vitríny s presklenými dvierkami, polica na zavesenie, televízneho stolíku a praktické komody, ktorú možno využiť ako ukladací priestor. Aj tu je použitá pri výrobe laminátová doska, ktorá je veľmi jednoduchá na údržbu.

 

  

 

 

Jednoduchý dizajn


Na ďalšiej fotografii, keď dané diely môžu byť vo Vašom obývačke tiež rozmiestnené v úplne inom poradí, či samostatne, ponúkame obývaciu stenu Mezo bez osvetlenia. Obývačka, vybavená touto obývacou stenou Mezo, nebude preplácaná nábytkom, ale bude pôsobiť veľmi striedmo a vzdušne. V tejto zostave, ktorú ponúkame ako komplet, tak zaobstaráte komodu so sklenenými dvierkami v jednej polovici, televízny stolík, policu na zavesenie a vitrínu. Obývaciu stenu na našich stránkach nájdete tiež v prevedení s LED osvetlením sklenených políc. Na elegancii dodáva obývacej stene odtieň baltimore-venge, ktorý pôsobí v interiéri veľmi príjemne.

 

  


Na našom portále nábytku Aldo, nájdete v kategórii obývacie steny, ďalšie originálne návrhy obývacích stien a je len na Vás, ktorú obývaciu stenu si s tejto ponuky zaobstaráte.