Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Malé priestory v detskej izbe

Často je veľkým problémom rodičov, ako svojim ratolestiam zariadiť detskú izbu v malých interiéroch bytu. Hlavne v panelákoch bývajú tieto priestory obzvlášť malé, a napriek tomu chceme svojim miláčikom dopriať všetko, čo by malo v izbe byť a ešte aby zostal voľný priestor na hranie. Na našom portáli nájdete širokú ponuku rôznych multifunkčných postelí, ktoré tento problém vyrieši.

 

Dětský pokoj pro tři děti Bibliobed

 

Rôzne dizajny

Aká je výhoda multifunkčného nábytku? Predovšetkým v tom, že zastúpi viac druhov nábytku v jednom a tým ušetríme miesto v interiéri. Dnes sa budeme venovať netradičným detským multifunkčným posteliam, práve do malých interiérov detských izieb. Ich súčasťou, okrem miesta na spanie, bývajú často písacie stoly, skrinky, zásuvky, komody, šatníkové skrine a poličky. Multifunkčné postele sa vyznačujú hlavne praktickosti a dostatočnými úložnými priestormi, čo je ich veľkou prednosťou.

 

Dětská postel Finland     Dětská postel Kurt

 

Ich obstaraním, zaistíte svojim deťom dostatočný priestor na spanie aj uloženie oblečenia, školských potrieb a dekorácií. My si vám dnes dovolíme predstaviť tie, ktoré sme nazvali poschodové, aj keď mnohokrát ponúkajú len jedno miesto na spanie, ale vo vyvýšenom priestore, pod ktorým sa práve skrývajú rôzne potrebné segmenty nábytku. Detská poschodová posteľ Between, na prvej fotografii, ponúka všetko, čo dieťa potrebuje pre vybavenie detskej izby a pritom zaberie len veľmi málo miesta. A že toho ponúka naozaj veľa! Nájdete tu veľký písací stôl, jedno-dverovú šatníkovú skriňu, odkladacia polica, zábranu okolo celého obvodu, pre bezpečnosť vašich detí a schodíky so zábradlím. Vybrať si tiež môžete z dvoch dostupných odtieňov a to snehovo biele a buka. Preto je vhodná ako pre detskú izbu mladé slečny, tak chlapca. To druhá detská poschodová posteľ Mademoiselle, ktorú vám predstavíme, je typicky v dievčenskom dizajne. Unikátne riešenie ponúka francúzsky výrobca návrhom poschodové postele, aj keď vlastne sa jedná skôr o vyvýšené miesto na spanie s určitým zámerom.

 

Patrová postel Leo industry     Patrová postel Palatino vision

 

A to tým, aby dievčatá mali všetko, čo naozaj potrebujú aj niečo naviac. Samozrejmosťou je posteľ, potom ale ponúka písací stôl a nad ním ešte police, šatníkovú skriňu, ktorá slúži ako šatňa, po obvode postele ďalšie police s možnosťou uzavretia v danom mieste dvierkami, no a zrkadlo a pútka vedľa neho, je už naozaj niečo naviac. Zámerom výrobcu, ako už iste možno tušíte, bolo predovšetkým ušetriť miesto v malom interiéri. Keď v malom detskej izbe všetky vyššie spomínané diely, ktoré obstaraním postele získate, rozmiestnite samostatne, priestor je stiesnený, preplnený nábytkom a to nie je príjemné. Zaobstaraním postele bude mať vaša slečna priestor navyše k hraniu.

 

Patrová postel B fuchsia

 

To je len malá ukážka, ako môžete i v malom interiéri dopriať svojim deťom všetko, čo naozaj potrebujú. Obe postele sú od nášho popredného francúzskeho výrobcu Parisot, ktorý vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež plochá balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž. Na našom portáli nájdete tiež originálne kúsky v tomto dizajne aj od nemeckého, či holandského výrobcu. Ponuka je naozaj široká.