Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Manželské postele pre malé interiéry

Pokiaľ nemáte pre zariadenie spálne dostatok miesta, riešením môže byť manželská posteľ s úložným priestorom. Vďaka dnešným, prepracovaným designom tak môžete v interiéri spálne ušetriť až prekvapivo veľké množstvo miesta a úložnými priestormi pod posteľou tak nahradiť napríklad komodu, ktorá sa vám do izby pri najlepšej vôli jednoducho nevmestná. Úsporu miesta v spálni môžeme vyriešiť pomocou manželskej postele hneď niekoľkými spôsobmi, o ktorých sa budeme v dnešnom článku rozprávať.

 

Úložné priestory pod posteľou

Návrhy postelí s úložným priestorom v ich útrobách v podobe šuplíkov a políc patria k najviac obľúbeným. Môžete zvoliť klasický šuplík z oboch strán postele, ale tiež môžete zvoliť niekoľko menších šuplíkov, ktoré je možné pod posteľ umiestniť vďaka jej vyvýšenému miestu na spanie. Príkladom potom môže byť napríklad manželská posteľ Lanka, alebo manželská posteľ Ely od španielskeho výrobcu.

Manipulácia je veľmi jednoduchá vďaka pojazdom a pri posteliach, ktoré vám tiež uvádzame na fotografiách, ponúka výrobca dokonca nočné stolíky na vysunutie a opätovné zasunutie. Rozmery šuplíkov sa rôznia a tak sa ponúka úložný priestor v mnohých podobách, navyše toto riešenie tiež vyzerá veľmi efektne. Posúďte sami.

 

     

 

Španielsky výrobca začal predstavovať kolekcie na budúci rok a musíme povedať, že sa nám veľmi páči. Nielen moderný, minimalistický dizajn, ale aj biely odtieň, ktorý je tak žiadaný a do spální je jedným z najviac obľúbených. Pokiaľ aj vy máte malú spálňu tak musíte vedieť, že biely odtieň je dobrá voľba, pretože dokáže opticky miestnosť zväčšiť. Ak je vaša spálňa menších rozmerov, manželská posteľ z kolekcie Lanka vám okrem miesta na spanie ponúka aj nadstavec s policami v jej záhlaví, úložný priestor v prednej časti postele a sadu dvoch hlbokých šuplíkov. Úspora miesta vo vašej spálni značná. Samozrejmosťou je v našej ponuke vždy rošt k posteli v cene a doprava zadarmo.

 

 

Úložné priestory nad posteľou v podobe nadstavca

Áno, aj takéto riešenie je možné a najčastejšie sa používa pre zariadenie malej spálne v panelákovom byte. Najlepším príkladom úspory miesta je spálňa kolekcie francúzskeho výrobcu, navyše za viac ako dostupnú cenu. Pre nábytok do spálne v bielom prevedení zvolil laminátovú dosku a veľmi jednoduchý, ale praktický design. Nadstavec nad posteľou má vlastne nahradiť šatníkovú skriňu, na ktorú v panelákovom byte jednoducho miesto nie je.

 

 

Uviedli sme návrhy, ktoré si môžete vybrať z ponuky dielov, preto nechýba ani spomínaná šatníková skriňa, alebo komoda. Tie sú v ponuke pre tých z vás, ktorí predsa len máte v spálni viac miesta. Vďaka flexibilnému výberu dielov tak môžete zostaviť spálňu naozaj vám, či vašim potrebám na mieru.Rovnaké riešenie miesta na spanie výrobcovia ponúkajú aj do interiérov detských izieb. Postele s nadstavcom, vyvýšené poschodové postele ktorých súčasťou je komoda, skriňa a písací stôl, alebo poschodové postele naopak až pre tri deti. Šetríte tak miesto za tri samostatné detské postele. Dnešná ponuka designov je našťastie stále viac zameraná práve pre riešenie malých interiérov a pribúda najrôznejších multifunkčných riešení. A vďaka tomu aj malé interiéry môžu pôsobiť veľmi vzdušne a príjemne.