Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Masív - bezkonkurenčná kvalita

Dnešná doba prináša najčastejšie pri zariaďovaní interiéru v domácnosti materiály ako je sklo, oceľ a umelá hmota. Tieto materiály sú bezpochyby decentné a prepychové, často však nepraktické a studené, ale je to synonymum pre moderný nábytok. Pokiaľ však nepatríte k priaznivcom moderného dizajnu, určite vás osloví rustikálny nábytok, alebo aj industriálny nábytok, aj keď nie je z dreva ako takého. Kto hovorí, že moderný byt či dom musí byť zaručene z týchto materiálov a že drevo už vyšlo z módy? Rustikálny nábytok na našom portáli je odrazom pohody a domáceho pokoja, ktorý z módy nikdy nevyjde.

 

Rustikálny nábytok, hrejivá atmosféra v každom prípade

Rustikálny nábytok je veľmi obľúbenou kategóriou aj vďaka možnosti výroby atypického nábytku, podľa vašich požiadaviek. Zadajte si svoje vlastné rozmery a môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný design, ktorý sme schopní vyrobiť. V neposlednom rade, môžete si vybrať zo širokej ponuky odtieňov morenia. Jedinečný, originálny dizajn, ktorý určite poteší všetkých milovníkov klasického štýlu zariaďovania kuchýň a jedální. Jedáleň na prvej fotografii je iba návrhom, Vy si však môžete vybrať zo širokej ponuky samostatných dielov rustikálneho nábytku na našich stránkach v niekoľkých farebných variantoch. Výrobca kladie dôraz, čo je zrejmé už z fotografií, na detail v podobe úchytiek, vysokú kvalitu a originalitu designu.

 

   

 

Výhody dreva

Mnohí z vás žijú v utkvelej predstave, že čo je drevené, je lacné. Opak je však pravdou, tento druh nábytku je vyrobený z masívu, čiže drevo je hrubšie, opracované špeciálnym náradím a čo je hlavné, skrine, stoly, stoličky, skrátka všetok sortiment nie je montovaný. Za kvalitné masívne súpravy z rustiky tak zaplatíte desiatky tisíc a vaša spálňa, ktorú Vám predstavíme na nasledujúcej fotografii, bude stáť toľko, čo celý byt Vášho suseda, nakupujúceho laminátový nábytok. Investícia do rustikálneho nábytku sa každopádne oplatí, rustikálny nábytok nielenže nepodlieha skaze či vyšisovaniu slnkom, ale vďaka kvalitnému materiálu vydrží desiatky rokov, zatiaľ čo montovaný nábytok musíte po dekáde istoisto vymeniť. Rustikálny nábytok do spálne je vyrobený z borovicového dreva a ošetrený ekologickým lakom v polo-mate. Tmavé prevedenie wenge, ktoré je navyše upravené tak, aby nábytok pôsobil svojím vekom. Hrany nábytku sú upravené do štýlu staroby, povrchová úprava, ktorá patrí k veľmi vyhľadávaným. Kvalita rustikálnej spálne ich zrejmí už z fotografií, ktoré sme pre vás pripravili v detailoch. Za zmienku stojí kladenie dôrazu na detail napríklad v podobe mriežok pri šatníkovej skrine, alebo dobových úchytiek.

 

 

Ponuka rustikálneho nábytku na našom portáli je veľmi široká a predstavuje samostatné diely do všetkých typov interiérov. Nájdete tu ale aj ponuku francúzskeho a nemeckého výrobcu, ktorí na výrobu rustikálnych dizajnov používajú okrem dreva z borovice aj laminát. Inšpirácia predovšetkým z Francúzska stojí za to.