Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Masívny nábytok do jedálne

Stále viac pribúda zákazníkov, ktorí v dnešnej uponáhľanej dobe túžia aspoň v interiéri doma vytvárať útulnú atmosféru. A príjemnú atmosféru Vám určite nevytvorí moderný sklenený, plastový alebo kovový nábytok, ale nábytok z prírodných materiálov akým je drevo. V dnešnom článku by sme Vám radi predstavili kategóriu nábytku z dreva ako vybavenie interiéru jedálne. Nábytok z dreva je v niekoľkých designoch a to rustikálny nábytok, moderný nábytok z masívu a klasický nábytok z masívu. Drevo ako je známe upokojuje a pôsobí na každého veľmi príjemne. Ponuka francúzskeho výrobcu nábytku do jedálne je navyše unikátna.

 

Jedálne vo francúzskom štýle

 Na prvej fotografii predstavuje jedáleň z kolekcie Elise od francúzskeho výrobcu. Jedáleň Elise môžeme označiť ako typickú pre francúzsky vidiek. Design tejto kolekcie nábytku do jedálne je úplne ovplyvnený francúzskou kultúrou a štýlom. Môžeme povedať až romantický vzhľad, ktorý francúzsky výrobca preniesol do modernej doby tak, aby nábytok do jedálne bol plne funkčný. Napríklad doska jedálenského stola je z mliečneho skla, čím sa navýšila veľmi praktickosť stola. Povrchová úprava pomocou moderných technológií, jedálenské stoličky majú výstuže a podobne. Teda celkovo je nábytok kvalitnejšie, než v dobách dávno minulých. Ponechaný bol bez zmien iba dizajn. Jedáleň kolekcie Elise, je jednou z mnohých, ďalšie jedálne v rovnakom dizajne nájdete samozrejme na našich stránkach.

 

 

 Sú však aj zákazníci, ktorí uprednostňujú drevo ako materiál, ale rustikálny dizajn nie je to pravé orechové. Zákazníci, ktorí dávajú prednosť modernému designu, si však v dnešnej dobe aj taký nábytok z masívu môžu zaobstarať. Na ďalšej fotografii uvádzame jednu z mnohých kolekcií nábytku do jedálne práve v modernom dizajne. Účelové, vkusné a veľmi praktické spracovanie dreva, často napríklad v kombinácii s prírodným kameňom.

 

 

Kolekcií moderného nábytku má vo svojej ponuke francúzsky výrobca naozaj dostatok a jednotlivé diely môžete tiež zaobstarať samostatne. Medzi najobľúbenejši nábytok do jedálne patrí už tradične jedálenské stoly a vitríny, často nazývané aj slengovo "skleníky". Vitríny pre vystavenie jedálenských servisov, či uschovanie príborov a ďalších potrieb pre stolovanie, sú v interiéri jedálne veľmi praktickým pomocníkom. Materiály, z ktorých je nábytok do jedálne vyrobený, je borovica, dubové, bukové, alebo smrekové dreva. Medzi finančne najnáročnejšie patrí drevo duba, pretože môže ponúknuť najdlhšiu životnosť nábytku, ale aj najvyššiu kvalitu. Veríme, že veľa z vás, nové, moderné kolekcie nábytku z masívu, ale aj klasické rustikálne príjemne osloví.