Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Máte radi francúzsku kuchyňu? U nás si vyberiete

Patríte medzi množstvo tých, ktoré francúzska kultúra, umenie, alebo gurmánstvo oslovila? Francúzsko ako krajina so storočnou históriou ovplyvňuje už od stredoveku celú Európu. Podľa Francúzska sa tiež uberá móda, množstvo známych dizajnérov pochádza práve z tejto krajiny, rovnako ako množstvo obľúbených, prestížnych parfumov. No av neposlednom rade víno a jedlo, to je pre mnohých z nás vrchol gurmánstva, samozrejme v dobrom slova zmysle.

 

Nábytek z Francie nabízí moderní design

 

Náš pracovný tím na Nábytku Aldo je vyznávačom francúzskeho designu. Preto prevažná časť z našej ponuky nábytku, je práve od francúzskych výrobcov. Áno, málokto vie, že Francúzsko ako krajina patrí aj k veľkým vývozcom nábytku. A rovnako ako v iných oblastiach, sú aj francúzski výrobcovia jednoducho jedineční. Dizajn úplne odlišný, než aký na slovenskom trhu bežne vídame, preto sme radi, že práve spoločnosť Nábytek Aldo má tú česť výrobcu francúzskeho, moderného aj štýlového dizajnu zastupovať. Najlepšie je začať článok o francúzskom nábytku fotografiami, ako malou ochutnávkou toho, čo všetko u nás v kategórii nábytku nájdete.

 

Dětská postel Tobo  Patrová postel Bibliobed

 

Detská izba vo francúzskom štýle

Ponuka nábytku pre deti sa napríklad od poľského líši najmä svojou farebnosťou a veľkou funkčnosťou. Nebudeme ani hovoriť o kvalite, tá je úplne niekde inde. Francúzsky výrobca má vo svojej ponuke celý rad multifunkčných postelí, ako môžete vidieť na našej fotografii, ale aj fashion vychytávok pre malé slečny, ako napríklad toaletné stolíky, či netradičné veľké kufre na kolieskach, slúžiace ako malé šatníkové skrine. Áno, najväčší rozdiel tu vidíme predovšetkým v myšlienke, nápade. S nábytkom z Francúzska budete jednoducho "iní" a originálni. Ponuku nábytku pre deti sme rozdelili do niekoľkých podkategórií, medzi ktorými tie hlavné, ktoré predstavujú celé zostavy, sú detské izby pre dievča, pre chlapca, ale aj pre tých najmenších, pre bábätká, alebo už viac decentné, teda menej farebné, študentské izby. Všetky diely zo zostáv detských izieb môžete samozrejme zaobstarať aj samostatne. Iste kategória detského nábytku stojí za vzhliadnutie aspoň pre vašu inšpiráciu.

 

Multifunkční postel Kurt pro kluka

 

Nábytok z Francúzska pre "dospelých"

Opäť ponuka nábytku vo veľmi širokom výbere, od spální, kuchýň až po pracovne, či rustikálny nábytok s nádychom francúzskej riviéry a vidieka. Dizajn a zase design, je to, čo Vás upúta na prvý pohľad. Vyberať môžete štýlový nábytok, ale aj nábytok podľa najnovších trendov módy vo svete bývania. Povrchové úpravy od voskovaného nábytku až po nábytok vo vysokom lesku. Materiály tiež na výber. Môžete zaobstarať zostavy nábytku z masívu, prevažne pri rustikáli, ale aj z mdf dosky, lamina apod.

 

Kancelářský nábytek Start up Ložnice Aalborg black

 

Ponuku nábytku vo vysokej kvalite sme záverom tohto roku taktiež rozšírili o nábytok z Dánska, ktorý ponúka ako materiály na jeho výrobu drevo. A nie hocijaké drevo, ale teak, alebo mahagón. Nábytok z Dánska s certifikátom vysokej kvality vás osloví svojim štýlom a romantickým dizajnom. Na nábytku Aldo je naozaj z čoho vyberať.