Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Minimalistický dizajn, regál v tvare štvorca LBC-BX

Výrobca: VS-Čína, Německo
Kód: VS00117-2020
  • dizajnový regál v minimalistickom štýle a industriálnymi prvkami
  • originálny bytový doplnok
  • výška 100 cm, šírka 97,5 cm, hĺbka 30 cm, tvar takmer štvorca
  • nosnosť každej z políc 15 kg
  • nosnosť hornej odkladacej plochy 50 kg

nedostupné
158,00 €

Parametre produktu

Výška (cm): 94,5 cm
Šírka (cm): 86 cm
Hľbka: 28 cm
Hmotnosť: 30 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: prírodná
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: nemecký
Záruka: 24 mesiacov

Štýlový regál, ktorý vám spríjemní každú miestnosť

V ponuke regálov, nájdete celý rad designov, odtieňov a využitie podľa miestností. My vám ale teraz predstavujeme regál, ktorý si naozaj dokážeme predstaviť v každom interiéri, od obývacej izby, cez spálňu, až po kanceláriu. Regál, ktorý sám o sebe bude originálnym prvkom u vás doma a pri správnej voľbe doplnkov a dekorácií ho povýšite na luxusný bytový doplnok. 

Naviac je samozrejme regál veľmi praktický, za zanedbateľnú cenu získate ďalší úložný priestor navyše. Police, ktoré ponúka priestor na knižky, CD, predmety podľa typu miestností. Príjemný je tiež odtieň, ktorý vierohodne imituje tmavé drevo. Ľahko, rýchlo zložené a za dostupnú cenu aj to je ponuka na našom portáli. A či vás regál naozaj veľa oslovil, potom si môžete zaobstarať celý rad ďalších typov kusov nábytku v identickom dizajne.

Songmics
Výrobca s dlhoročnou tradíciou sa sústredí na výrobu nábytku do všetkých miestností, výrobu nábytku pre všetkých. Designy, ktoré sa sústredia na efektívne využitie vášho priestoru za viac než dostupné ceny. Dizajn, ktorý váš život urobí ľahším a viac komfortným. Spoločnosť Songmics vyváža nábytok do celého sveta a teraz predstavujeme tieto cenovo dostupné produkty tiež na našom trhu.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte