Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderná a jednoduchá obývacia izba

Náš francúzsky výrobca je už na našom portále známy svojou vysokou kvalitou a jednoduchosťou nábytku. To platí aj v prípade obývacích izieb, ktoré sú vzdušné, jednoduché a kvalitné. Nie sú to už staré mohutné obývacie steny, ale nábytok v modernom štýle.

 

 

Nevšedná farba

 

Úplnou novinkou, čo sa týka nábytku do obývacej izby, je obývacia izba Malt od nášho francúzskeho výrobcu. Moderný je nielen design obývacej izby, ale tiež povrchová úprava a to v príjemnom nevšednom prevedení škorica-biely pololesk. Naozaj originálna farba nábytku, ktorá pôsobí veľmi príjemne v priestore obývacej izby. V cene zostavy obývacej izby Malt je vlastne všetko, čo vám predstavíme na nasledujúcej fotografii. Rozmiestnenie jednotlivých dielov, ktoré sú tiež k zakúpeniu aj samostatne, záleží na vás a vašich podmienkach, nemusíte sa striktne držať návrhu dizajnéra.

 

 

 

Imitácia dreva

 

Druhou novinkou je obývacia izba Titan, ktorá rovnako, ako celá kolekcia Titan, patrí k priekopníkom novodobého dizajnu. Ak ste milovníkmi dubového dreva, ale máte radi moderný dizajn z novodobých materiálov, ktoré majú dlhšie úžitkové vlastnosti, potom vás určite obývacia izba Titan osloví. Francúzsky výrobca tu k výrobe naozaj použil ako materiál mdf dosku, ktorá je ale na nerozoznanie od dreveného nábytku. Vzhľad dubového dreva je u kolekcie Titan dosiahnutá špeciálnou povrchovou úpravou. Tá drevo imituje tak verne, že materiál, mdf dosku, rozpozná len odborník. Imitácia je naozaj tak dokonalá, že nevidíte len na pohľad, ale vďaka reliéfu na dyhe aj hmatom.

 

 

Zariaďte si novú obývaciu izbu vo francúzskom, originálnom štýle.