0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderná komoda do spálne Messina H78.164

Výrobca: Gaut
Kód: GA0026-2015
406,41 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 77 cm
Šírka: 136 cm
Hľbka: 45 cm
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Farba: biela-svetlý dub
Výrobca: francúzsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderná komoda do spálne Messina

Ak túžite po priestrannejší komode, v kolekcii Messina máte možnosť zaobstarať delenie úložných priestorov na šesť zásuviek. Komoda je veľmi moderná, ponúka príjemné spojenie odtieňov bielej so svetlým dubom, samozrejme v jeho imitácii. K dispozícii je aj komoda menších rozmerov so štyrmi zásuvkami. A samozrejme keďže sa jedná o kolekciu nábytku do spálne, nájdete tu aj tradičné diely pre vybavenie vášho interiéru. Na výber máte z troch rozmerov postele, nechýba nočný stolík, alebo šatníkové skrine. Kolekciu a všetky diely k dispozícii môžeme charakterizovať ako veľmi nadčasové.

 

Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a preto si môže dovoliť ponúknuť predĺženú záruku na nábytok a to 36 mesiacov. Materiálom je laminátová doska s hrúbkou od 18 do 22 mm. Dodanie komody v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

 

Moderná a praktická spálňa

Nielen komoda, ale aj ďalšie diely z kolekcie sú veľmi jednoduché na údržbu a ponúkajú vysokú mechanickú odolnosť. Ak ste milovníkmi moderného dizajnu, ponuka kolekcie vás určite osloví. Moderný dizajn je ešte viac podčiarknutý dodaním odtieňov svetlého dubu na obvodoch nábytku. Výrobca touto kombináciou odtieňov docielil príjemného efektu. Nábytok patrí k cenovo náročnejším, ale jedná sa o nábytok značkový, čo je tá najväčšia možná záruka kvality.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternatívne tovary

Komoda Neo 5901CO6T

Komoda Neo 5901CO6T

Predpokládaný termín:
3 - 4 týždne
159,68 €
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.