Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderná komoda v dekore svetlý dub - Clay

Výrobca: Gaut
Kód: GAMI0030-2019
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
1 245,30 €

Parametre produktu

Výška (cm): 88 cm
Šírka (cm): 220 cm
Hľbka: 48 cm
Farba: svetlý dub
Materiál: lamino, mdf doska, Sklo
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderná komoda vhodná takmer do každej miestnosti

Asi každý z nás rozmýšľa nad tým, ako vyriešiť otázku úložných priestorov u seba doma. Asi najviac univerzálnym pomocníkom sa potom v tomto smere často stáva komoda, ktorú možno nenásilne umiestniť takmer do akéhokoľvek izby od kuchyne, cez obývaciu izbu, až po predsieň. Stretávate sa ale občas s tým, že máte radi moderný dizajn nábytku, ale záleží vám aj na kvalitnom prevedení? Potom vás možno zaujme kolekcia Clay od francúzskych dizajnérov zo spoločnosti Gautier, ktorej využitie kombinácie dreveného dekoru a moderného spracovania dohromady vytvára dizajn, ktorý nadchne nejedného náročného zákazníka.

Komoda je vyrobená z laminátu a mdf dosky, čo dohromady poskytuje toľko potrebnú pevnosť a stabilitu. Vďaka vnútornému rozloženiu v podobe dvoch otvorených, sklenených políc po krajoch a dvoch uzatvárateľných skriniek, získate veľa úložného priestoru, ktorý je tak dostatočne variabilný. Dodanie komody v demonte s nutnosťou montáže podľa návodu.

K dostaniu sú ku komode ale samozrejme aj ďalšie diely z rovnakej kolekcie, ktorým môžete kompletne vybaviť ako jedáleň, tak obývaciu izbu. Nájdete tu totiž konferenčný aj televízny stolík, rovnako ako jedálenský stôl, alebo priestrannú vitrínu.


Gautier
Výroba je rýdzo francúzska a sústredí sa predovšetkým na harmóniu, úprimnosť a súlad. Mimo to firma razí filozofiu, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladie veľký dôraz na detail. Preto výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru modernému štýlu života. Rovnako ale venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom vďaka špecifickému spôsobu výroby.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte