Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderná obývacia stena

Dnešné obývacie steny sú predovšetkým minimalistické. Základným stavebným kameňom väčšiny súčasných obývacích stien je televízny stolík. Podoba nábytku do obývačky je tomuto značne podriadená. Návrhári sa najradšej pohrávajú s kontrastom, aký ponúka lamino a dyha. Drevu nenápadnej svetlej kresby vdýchnu život skrinky z lamina vo vysokom lesku. Neutrálne farby, ako je módna snehovo biela, smotanová alebo čierna naopak rozžiari dyha s výraznou kresbou. Stenu už potom dopĺňajú len drobné skrinky a dekoratívne police, pri ktorých dizajnéri nezabudli ani na efektné osvetlenie.

 

Obývací stěna On Air, Francie

 

Systém obývacích stien na voľné zostavenie

Tieto systémy majú spoločného menovateľa. Veľmi flexibilný výber z ponuky samostatných dielov. Pokiaľ hľadáte pre obývaciu izbu príjemný, moderný nábytok v bielom prevedení, v kolekcii Ceram od francúzskeho výrobcu si môžete vybrať z radu dielov. S ohľadom na naozaj nadčasový dizajn spracovaný do najmenších detailov je obstarávacia cena nábytku priaznivá. Navyše riešenie, dizajn nábytku vhodný pre rodiny s malými deťmi, všetky hrany sú zaguľatené. Ale samozrejme aj pre rodiny bez detí. V kolekcii a samozrejme aj v našej ponuke, nájdete ako jeden z dostupných dielov aj jedálenský stôl, na riešenie jedálenského kúta v obývacej izbe. Pre malé interiéry aj pre priestranné miestnosti obývacích izieb.

 

Obývací pokoj Nova     Obývací pokoj Oleron


Kolekciu Oleron predstavuje francúzsky výrobca, ktorý kladie dôraz na kvalitu a originálny dizajn. Na výrobu stola použil laminát s hrúbkou dosiek od 16 do 25 mm. Silnejšie dosky sú použité na obvodovú konštrukciu nábytku, aby boli pevnejšie a stabilnejšie.

Ak ste majiteľmi malého interiéru a nemáte miesta nazvyš, riešením môže byť aj televízna stena s množstvom úložných priestorov, ktorú samozrejme môžete doplniť dielmi z kolekcie ako je komoda, konferenčný stolík, alebo vitrína. Pokiaľ máte k dispozícii väčší interiér, vybavenie obývacej izby môže byť v duchu nášho návrhu, kedy si môžete dovoliť rozmiestnenie dielov voľne v priestore. Nábytok je vďaka kvalitnej povrchovej úprave takmer bezúdržbový a ako sme už spomenuli v úvode, vďaka zaobleným hranám vhodný aj pre rodiny s malými deťmi. Dizajn bol vytvorený s ohľadom na maximálne využitie priestoru danej miestnosti. Kolekcia patrí k tým, ktorých radi odporučíme. Pomer medzi kvalitou a cenou navyše v nadčasovom designe je viac než priaznivý.

 

Industriálny nábytok do obývačky

Francúzsky výrobca značkového nábytku Diagone ponúka v kolekcii Manchester celý rad samostatných dielov nábytku v 100% industriálnom dizajne. Ak má niečo viac charakterizovať industriálny design, potom je to práve nábytok z kolekcie Manchester.

 

   

 

Tradičné pre tento dizajn kontrastné spojenie odtieňov prírodného dekoru s čiernou. Minimalistické, jednoduché línie vždy doplnené niektorým z originálnych kovových prvkov a široký výber dielov, ktoré vás rozhodne, rovnako ako dostupná cena, oslovia. Vyberte si z ponuky našich industriálnych designov v exkluzívnom zastúpení od francúzskeho výrobcu. Nábytok Aldo, to je vždy ponuka tých najviac trendy záležitosťou, s nábytkom Aldo vždy bude váš interiér osobnou záležitosťou.