Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderná spálňa francúzskeho výrobcu

Opäť si dnes predstavíme niečo z noviniek o nábytku od nášho francúzskeho výrobcu. Zoznámili sme vás už s niektorým detským nábytkom a dnes si dovolíme predstaviť vám elegantnú a vysoko kvalitnú spálňu. Francúzsky výrobca pre túto kategóriu nábytku ponúka netradičné a veľmi flexibilné zostavy a vždy si môžete tiež vybrať z niekoľkých rozmerov postele.

 

Spálne - samostatné diely

Spálňa je miestnosť, kde by sme mali odpočívať, relaxovať a čerpať sily po dlhých pracovných dňoch. Aj z týchto dôvodov, ponúka výrobca samostatné diely pre realizáciu Vašich túžobných predstáv o útulnej spálni. Všetci z nás, máme iné predstavy, niekomu stačí veľká posteľ v strede spálne a iní vyžadujú napríklad množstvo úložných priestorov. A samostatné diely vám umožnia výber práve takého nábytku, ktorý naozaj potrebujete! Nemusíte kupovať celú spálňovú zostavu, ale len to, čo vám možno dovolí aj veľkosť vášho interiéru. Predstavíme vám niektoré zo samostatných dielov kolekcií spální francúzskeho výrobcu.

 

Manželská postel Toronto    Postel Nashville pro jednu osobu

 

Najčastejšie sa v posledných rokoch kupujú práve len postele a spálňa ako celok je už menej častým riešením. Dnešná ponuka na trhu ponúka najrôznejšie riešenie pre vybavenie spálne, už to nie je izba, súčasťou ktorej je potrebná šatníková skriňa, komoda a ďalšie tradičné diely, ako sme tomu boli ešte donedávna zvyknutí.

 

Spálňa zostava, nábytok ako celok

Ale ak predsa len patríte k tým, ktorí preferujú vybavenie spálne ako celku, potom aj pre vás máme v ponuke celý rad možností. Môžete si vyberať z najrôznejších návrhov a aj napriek tomu, že zostavy sú predstavované ako celky, každý diel nábytku z danej zostavy samozrejme zaobstaráte aj samostatne.

 

 Ložnice Aalborg black

 

Ponuka spální francúzskeho výrobcu patrí k veľmi elegantným a zároveň cenovo dostupným širokej verejnosti. Kvalita je vysokej úrovni nielen vďaka materiálu laminátovej dosky 15,18 a 25mm, ale aj vďaka povestnej starostlivosti francúzskych výrobcov. Nechajte sa okúzliť kvalitou nábytku z Francúzska. Tí z vás, ktorí neradi plánujete a máte radšej už danú zostavu a vaše priestorové podmienky vám to dovoľujú, si určite radšej zakúpite danú zostavu tejto originálnej spálne.