Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Moderná spálňa Lodge v zostave

Výrobca: Alsapan
Kód: ALP0034-2017
1 197,27 €
Predpokladaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Farba: dub antracit
Posteľ: 188x92x208 cm
Nočný stolík: 60x42x38 cm
Komoda: 124x83x54 cm
Šatníková skriňa: 220x220x67 cm
Nosnosť: 240 kg
Priestor na spanie: 160 x 200 cm
Cena postele: s roštom, bez matrace
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Elegantná, nadčasová, praktická spálňa z kolekcie Lodge

Kolekcia nábytku do spálne Lodge od francúzskeho výrobcu, predstavuje ponuku samostatných dielov, alebo ak potrebujete zariadiť celú spálňu, k dispozícii je aj táto zostava. Samozrejme návrh môžete obmeniť a napríklad zaobstarať rozmerovo menšiu posteľ, ak zariaďujete spálňu len pre jednu osobu, alebo niektoré z dielov možno tiež vypustiť. V každom prípade, zostava v cene zahŕňa tradičné diely do interiéru spálne a posteľ s rozmerom miesta na spanie 160x200 cm, je určená pre dvoch. Veľmi sa nám páči tmavý odtieň nábytku, dub antracit. Tento odtieň, je lepšie zhotovovať do svetlejších interiérov, v tmavých by, až tak nevyniknul. Nábytok je veľmi kvalitný, mohutný, čo je zrejmé už z fotografie. V kolekcii existuje aj rozmerovo menší variant skrine, pretože skriňa v návrhu, je rozmery veľká a tak pred jej obstaraním naozaj riadne danú miestnosť zmerajte.


V cene spálne sú diely:

- Manželská posteľ pre matrac 160x200 cm
- Rošt do postele
- 1 nočný stolík s 2 zásuvkami
- Komoda s zásuvkami
- Šatníková skriňa
- Ľad osvetlenie skrine a organizér do vnútorného priestoru skrine


Materiálom je laminátová doska, ktorá ponúka veľmi jednoduchú údržbu. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Šatníková skriňa má delený vnútorný priestor na dve časti. Ľavá časť šatníková tyč, pravá časť štyri police. Toto vnútorné usporiadanie skrine, patrí k najobľúbenejším predovšetkým pre páry. Moderný dizajn v jednoduchých liních, ktorému nechýba nič na trendy mohutnosti nábytku. Okolo postele je širší okraj, ktorý môžete využiť aj ako odkladaciu plochu. Spálňa z kolekcie Lodge, osloví svojou eleganciou a povestnou francúzskou kvalitou.Alsapan
Francúzsky výrobca nábytku Alsapan, disponuje hneď niekoľkými výrobnými halami, v ktorých sa podľa určenia a využitie nábytku, vždy sústredí na podstatné. Spoločnosť rešpektuje osobnosť človeka, dizajnu je preto kladená veľká pozornosť. Ako jedna z prvých spoločností, začala navrhovať nábytok, ktorý sa montuje pomocou systému ALSACLIP. Nábytok bez montáže, stačí len jednotlivé diely do seba "zaklapnúť". Ľahké, jednoduché a vždy sa dá nábytok demontovať a zase ľahko zmontovať. Spoločnosť patrí k piatim z najväčších výrobcov nábytku vo Francúzsku. Sústredí sa na výrobu nábytku pre deti i dospelých a je súčasťou programu na využiteľnosť zdrojov, ktoré sú šetrné nielen k brazílskym pralesom, ale prírode ako takej.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte

Alternatívny tovar

Spálňa Georgia s posteľou 160x200

Spálňa Georgia s posteľou 160x200

Predpokládaný termín: 3-4 týždně
811,23 €
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.