Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderná spálňa v lesku z Francúzska

Ponuka spální sa v tomto roku veľa sústredí na povrchové úpravy vysokých leskov a to v najrôznejších odtieňoch. Medzi najvyhľadávanejšie potom u kategórie spálne patrí biely a čierny lesk. Dnes vám predstavíme spálne nášho francúzskeho výrobcu, ktorý tieto spálne zastupuje. Materiálom je u všetkých moderných spální mdf doska v spojení s laminom. Ale spoločných faktorov u spálni z Francúzska je viac, stačí čítať ďalej ...

 

V hlavnej úlohe manželská posteľ

 

Predstavujeme spálňu Ontario plnú moderných a prekvapivých prvkov. Už na prvý pohľad vás určite zaujme táto kolekcia nábytku do spálne. A nielen tak obľúbenú povrchovou úpravou vo vysokom čiernom lesku, ale aj netradičnými modernými prvkami. To všetko od francúzskeho výrobcu za viac než príjemnú cenu. Vybrať si navyše môžete z ponuky samostatných dielov do vašej spálne len tie, ktoré naozaj potrebujete. Kolekcia nábytku do spálne na výber v dieloch ponúka povestnú francúzsku kvalitu a spracovanie do najmenších detailov. Pre výrobu nábytku bolo použité lamina s hrúbkou dosiek od 16 do 25 mm. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Kolekciu predstavujeme aj formou katalógu v elektronickej podobe, stojí za to kliknúť na link návodu v parametroch spálne pre jeho prehliadnutiu.

 

Spálňa Ontario black 3804 v dielach

 

Ako ďalší vám predstavujeme spálňu Black, tiež vo veľmi elegantnom čiernom lesku. Manželská posteľ v lesku, nočné stolíky čierny mat a šatníková skriňa, ktorá okrem iného ponúka veľmi veľké úložné priestory, tieto dve čierne farby spája. Odtieň vysokého čierneho lesku, či čierneho matu, navyše v kombinácii s moderným dizajnom to je ponuka spracovania pre kolekciu Black. Zrkadlové priečelí je veľmi praktické, a ak máte malú spálňu, môžete ju šatníkovou skriňou opticky zväčšiť. Posteľ ponúka klasické rozmery miesta na spanie 160x200 cm a v cene postele je tiež rošt. Celkovo pôsobí takto zariadený interiér veľmi vzdušne. Francúzsky výrobca predstavuje designy, ktoré si u vás zákazníkov získali najväčšiu obľubu.

 

Spálňa Black

 

Nakoniec vám predstavíme modernú spálňu v bielom vysokom lesku Wesley. Kolekcia Wesley je veľmi flexibilná, čo sa týka výberu daných dostupných dielov nábytku do spálne. Manželskú posteľ môžete zaobstarať ako samostatný diel, vedľa nej umiestnite nočné stolíky, alebo môžete zaobstarať posteľ s panelom, na ktorom sú nočné stolíky zavesené. Možno vybrať aj z dvoch rozmerov miesta na spanie. Jedno však majú diely nábytku tejto kolekcie spoločné. Výrobca, ktorý toho naozaj neponúka málo. Francúzsky výrobca stavil na kvalitu a veľmi moderný dizajn. Komoda a nočné stolíky ponúkajú už pre zásuvky "samo-dovierajúcí" systém. Materiál lamina dosahuje hrúbky miestami až 25 mm, predovšetkým potom pre obvodové dosky, ktoré sú nosné. Netradične je navrhnutý tiež odtieň bielej. Po obvode, hranách biely odtieň v matu, na veľkých plochách vo vysokom lesku. Celkový dizajn v návrhu zostavy potom pôsobi veľmi nadčasovo.

Spálňa Wesley 3647

 

Neoddeliteľnou súčasťou spálne je potom celkom určite hneď vedľa postele šatníková skriňa. Skrine kupujeme najčastejšie práve do spální a kolekcie z francúzska ponúkajú jedné z veľmi pekných a praktických. Šatníkové skrine s posuvnými krídlami, zrkadlom a s rozmery, ktoré naozaj postačí pohodlne pre dve dospelé osoby. Výrobca tiež zvolil jedno z obľúbenejších vnútorných usporiadani, dve police pod sebou v hornej časti skrine a pod nimi šatníkovú tyč. Alebo police v pravej časti a v lavej šatníkovú tyč.
V ponuke luxusných spální na našom portále nejdete aj biely vysoký lesk, či klasické odtiene. Predstavuje ale nielen moderné, nadčasové spálne, tiež štýlové, ktoré nájdete v kategórii rustikálny nábytok. Veríme, že spálne francúzskeho výrobcu vám prinesú nejednu inšpiráciu.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.