Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderná spálňa v lesku z Francúzska

Medzi veľmi populárne a moderné povrchové úpravy v posledných dvoch rokoch patria vysoké lesky. Ich obľúbenosť má stále stúpajúcu tendenciu, preto do našich nových produktov zaraďujeme každý týždeň niektorú zo zostáv v tomto prevedení. Dnes Vám ponúkame spálňu s príznačným názvom Curtys od francúzskeho partnera, ktorého kolekcia, nábytok v modernom, netradičnom designe už pravidelní zákazníci poznajú. Spálňa vo vysokom čiernom lesku v spojení s prírodnou imitáciou dreva a moderným dizajnom. Materiál mdf doska.

 

Vyberte si manželskú posteľ

Francúzsky výrobca ponúka pri kolekciách nábytku vždy možnosť lacnejšie a drahšie varianty zostavy. Pri spálni Curtys tomu nie je inak. Môžete zvoliť tri varianty postele, čím značne zmeníte cenu celej zostavy. Drahším variantom postele je tá, ktorá ponúka aj nadstavec nad posteľou, po ktorého stranách sú umiestnené na paneli dva nočné stolíky. Veľmi moderné prevedenie, avšak pre náročnejšieho klienta. Lacnejším variantom a to viac ako o polovicu, je klasická posteľ bez nadstavca a nočné stolíky kupujete zvlášť, klasické, na postavenie na zem vedľa postele.

 

Nadstavce k manželským posteliam sú veľmi obľúbené, majú vysoký dizajnový efekt a niekedy sú doplnené aj ľad osvetlením. Spálňa ponúka ale aj ďalšie diely na výber. Môžete zvoliť z dvoch typov komôd, podľa tvaru vášho interiéru spálne. Komoda vysoká, úzka, alebo komoda široká, nižšia. Všetko je výrobcom navrhnuté tak, aby si každý mohol diely do spálne zvoliť veľmi prakticky. Môžete si ale tiež do zostavy spálne zaobstarať komody obe, záleží naozaj len a len na vašich potrebách a možnostiach. Spálňu ponúkame v samostatných dieloch na výber, alebo ako kompletnú zostavu, pre tých, ktorým každý diel v spálni vyhovuje.

 

 

Neoddeliteľnou súčasťou spálne je potom určite hneď vedľa postele šatníková skriňa. Skrine kupujeme najčastejšie práve do spální a kolekcia Curtys ponúka jednu z veľmi pekných a praktických. šatníková skriňa s posuvnými krídlami, zrkadlom as rozmermi, ktoré naozaj postačia pohodlne pre dve dospelé osoby. Výrobca tiež zvolil jedno z obľúbenejších vnútorných usporiadaní, dve police pod sebou v hornej časti skrine a pod nimi šatníkovú tyč.

 

Ložnice Curtys white

 


V ponuke moderných spální na našom portáli nejdete aj biely vysoký lesk, či klasické odtiene. Predstavuje ale nielen moderné, nadčasové spálne, ale aj štýlové, ktoré nájdete v kategórii rustikálny nábytok. Veríme, že spálne francúzskeho výrobcu vám prinesú nejednu inšpiráciu.