Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné a jednoduché designy kúpeľní

Pri výbere komponentov pre vybavenie kúpeľne , dbáme hlavne na kvalitu materiálov, odolnosť a najmodernejšie povrchové úpravy, tak, aby bol nábytok schopný odolávať zmenám teplôt a vysokej vlhkosti. Na našom portáli sme pre vás vybrali tie najlepšie kúpeľňové zostavy, rešpektujú nielen funkčné, ale aj najmodernejšie designy.

 

 

Prírodné farby


Vďaka ponuke francúzskeho výrobcu vám každým rokom prinášame nové a nové dizajny pre všetky typy interiérov, kúpeľne nevynímajúc. Ako prvý, predstavujeme nábytok do kúpeľne v príjemnom odtieni akácie, ktorý patrí k veľmi obľúbeným práve pre tento typ interiéru. Výrobca pri návrhu dizajnu kúpeľňového nábytku kládol dôraz na dostatočne veľké úložné priestory, ktoré sú zabezpečené predovšetkým skriňou so zrkadlom doplnené tromi praktickými zásuvkami. Zrkadlo ponúka praktickú odkladaciu policu. Materiálom je lamino s povrchovou úpravou odolnou voči relatívnej vlhkosti. Na druhej fotografii, vám predstavíme kolekciu Milano, ktorá v sebe snúbi moderný a štýlový dizajn a preto je vhodná v podstate do všetkých typov interiérov. Ako zástupca moderného dizajnu je tu povrchová úprava vo vysokom, bielom lesku spolu s jednoduchými líniami, ktorý diely sprevádza. Originálny štýlový dizajn tu bezpochyby zaručuje kombinácia s drevom v odtieni svetlý dub. Drevo je ošetrené niekoľkými vrstvami laku, ktoré chránia povrch proti vysokej vlhkosti. Kúpeľňový nábytok je ošetrený tak, aby odolal vlhkosti v kúpeľni nielen povrchovou úpravou, ale aj samostatné diely nábytku sú umiestnené na podstavcoch. Čo by pre vybavenie kúpeľne malo byť samozrejmosťou. Nábytok by v kúpeľni nemal byť postavený na zemi.

 

      

 

Bielo čierne prevedenie

Kolekcia Paris, ktorú si dovolíme vám predstaviť, ponúka hneď niekoľko veľmi moderných úprav a dizajnov. Kúpeľňa vo vysokom lesku, ktorý patrí k veľmi vyhľadávané povrchovej úprave a navyše v kombinácii v štýle black and white, teda čiernobielej kombinác, ktorá je podľa bytových architektov trendom tohto roka a ešte dlho bude aj v ďalších rokoch. Lesky ponúka hladký povrch, teda nie je na rozdiel napríklad od masívu pórovitý a vlhkosť po takej ploche steká po kvapkách a neudržiava sa v nábytku. Čo vám zostava Paris ale môže ponúknuť ďalej, okrem moderného dizajnu je veľa. Príjemnú cenu, kvalitné spracovanie a navyše si vďaka ponuke samostatných dielov môžete vybrať naozaj len tie diely, ktoré reálne potrebujete.

 

 

Odlupujúci sa povrch, oprýskané skrinky, zhrdzavené kovanie. Iste to dobre poznáte. Kúpeľňový nábytok ale potrebuje špeciálnu starostlivosť už pri výrobe. Dlhé roky potom musí odolávať zmenám teplôt a vysokej vlhkosti. Preto pri výbere komponentov dbáme na kvalitu materiálov, odolnosť a najmodernejšie povrchové úpravy.

 

 

Vybrali sme pre vás tie najlepšie kúpeľňové zostavy. Rešpektujú nielen funkčné, ale aj najmodernejšie dizajnové trendy. Vyberať môžete zo širokej ponuky odtieňov aj typov, ktoré sa hodia aj do všetkých interiérov, od konzervatívnych až po trendy bývania.

 

Potrebujete poradiť?
Zákaznícka podpora:

+420 724 777 014