Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné bývanie - šatníkové skrine

Ponuka šatníkových skríň sa na našich stránkach v poslednom roku veľmi zmenila. Snažíme sa do našej ponuky zaraďovať najnovšie trendy zo sveta designu. Šatníková skriňa je diel nábytku, ktorý je veľmi praktický a nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Pokiaľ však šatníková skriňa chceme zaobstarať k existujúcemu interiéru, je potrebné vyberať tak, aby skriňa harmonicky nadväzovala na ostatný nábytok. Dnes je našťastie výber tak široký, že vybrať skriňu tak, aby bola pre daný interiér spálňa, obývacia izba, alebo predsieň vhodná, nie je žiadny problém. Ponuka šatníkových skríň na našom portáli je zostavená z kolekcií francúzskych, holandských výrobcov.

 

Šatní skříň Confidence

 

Šatníkové skrine otvorené, úplne nový, cenovo dostupný trend

Ponuka industriálneho designu na našich stránkach sa nám v tomto roku rozrástla naozaj o množstvo zaujímavých "kúskov" nábytku. Netradičný je už sám o sebe vždy industriálny design, ale koncept otvorenej šatníkovej skrine či môžeme povedať akéhosi regálu, štýlovému industriálnemu dizajnu ešte pridá. Páči sa nám koncept celej kolekcie Rustic brown, kedy môžete desiatky dielov za bezkonkurenčnú cenu medzi sebou spájať do zaujímavých celkov.

 

  

 

Samozrejme, že pre tých z vás, ktorí sú predsa len menej odvážni, máme v našej ponuke pripravené klasické skrine. Výber je na našich stránkach naozaj veľký a veríme, že každý z Vás nájde čo potrebuje. Ak hľadáte šatníkové skrine, potom pri výbere pamätajte nielen na dizajn, ktorý bude pekný vášmu oku, ale predovšetkým vnútorné usporiadanie. Skriňa slúži predovšetkým k tomu, aby "zorganizovala" vaše veci. A tak vedzte, že skriňa vám bude lepšie slúžiť, ak bude praktická, ako keď dáte prednosť iba tomu, ako sa Vám páči. A ideálne spojenie je určite spojenie ako dizajne tak vnútorného usporiadania. Ak budete hľadať šatníková skriňa na našich stránkach, bude výber jednoduchý. Na doplňujúce fotografii je vždy názorne uvedené, ako ktorá skriňa vyzerá, je rozdelená vnútri. Koľko má políc, či je vôbec má, či sa jedná o skriňu ponúkajúce šatníková tyč bez políc a pod Ako vyzerá vnútorné usporiadanie skrine, či skôr aké fotografie máte hľadať, uvádzame ďalej v našom článku.

 

 

V neposlednom rade, pre tých z Vás, ktorí nie sú prílišnými nadšenci moderných designov, máme v kategórii rustikálny nábytok širokú radu štýlových skríň, vyrobených z masívu. Drevo borovice, mahagónu, buku, či duba vytvárajú príjemnú atmosféru a úplne odlišnú od moderného dizajnu. Treba však počítať aj s navýšením ceny, v závislosti práve na materiálu a prepracovanosti designu. A v mnohých prípadoch sa u štýlového nábytku stále ešte pracuje ručne, bez pomocou moderných technológií, ktoré predsa len nedokážu všetko, tak ako človek.