Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné designy kuchýň

V dnešnej dobe, už našťastie nájdete na trhu širokú škálu kuchynských liniek a inak tomu nie je aj na našom portále. Výber kuchynskej linky a celého vybavenia kuchyne je nemalá investícia, ktoré by mal predchádzať dôkladný výber. Najdôležitejšou vlastnosťou je jednoznačne kvalita a praktickosť. Vďaka širokej ponuke produktov a modulárnosti mnohých riešení sme schopní dodať produkty schopné uspokojiť i veľmi individuálne požiadavky. Nami ponúkané kuchynskej linky vynikajú kvalitou spracovania, jednoduchou údržbou a eleganciou od francúzskych dizajnérov.

 

Kuchyňské linky a další nábytek z kolekce Manchester

 

Rôzne odtiene kuchýň

Všetci si veľmi dobre pamätáme dobu, kedy v každom panelákovom byte bola jedna a tá istá kuchynská linka a nájomníci starších bytov, alebo vlastného bývania, si mohli vybrať snáď len z dvoch druhov kuchynských liniek. Ponuka kuchynských liniek bola naozaj veľmi obmedzená a slúžila dlhú dobu až do úplného opotrebovania. Pri dnešnej širokej ponuke, väčšina z nás siahne po modernom dizajne kuchyne, ktorá musí byť predovšetkým kvalitná a praktická. Ďalším dôvodom prečo, modernú kuchyňu je vo väčšine prípadov aj fakt, že k modernému dizajnu sa lepšie hodí väčšina elektrických spotrebičov, ktorých je každá dnešná kuchyňa plná. Pre milovníkov rustikálnych kuchýň často nastáva práve zložitá úloha, ako vestavit všetky tie potrebné spotrebiče tak, aby pôsobili ako súčasť celku alebo boli na prvý pohľad skryté, napríklad za dvierkami. Kuchynská linka francúzskeho výrobcu na prvej fotografii, patrí do kolekcie Season, ktorá ponúka zásuvky na samo-dovierajúcí systém a biely odtieň, ktorý vyhovuje mnohým z vás. Netradičné na tejto kuchyni je možnosť bočné skrine, komody, ktorá je v rovnakom dizajne ako celá kuchynská linka. Použitým materiálom je lamino a kolekcia Season ju ponúka aj v ďalších možných odtieňoch na výber, ako je napríklad červená, čierna, alebo prírodná farba.

 

     

 

Výrazné farby kuchynských liniek získavajú stále viac zákazníkov. Ak práve vy, medzi nich nepatríte a dávate prednosť prírodným odtieňom, máme pre vás ponuku originálneho dizajnu kuchyne, ktorý nás všetkých nadchol. Kuchynská linka Bosco, kde použitým materiálom je mdf doska v odtieni svetlý dub, je naozaj iná. Ďalšou výhodou je fakt, že ak hľadáte pre vašu kuchyňu, ale aj jedáleň originálny nábytok, potom vás možno práve tento netradičný nábytok do kuchyne z kolekcie Bosco osloví. Vybrať si môžete z ponuky samostatných skriniek, ale tiež netypický nábytok v podobe skrine, ako náhradné riešenie špajzy, alebo v rovnakom dizajne aj jedálenský stôl. Elegantná pracovná doska, potom príjemne dotvára toľko originálny dizajn. Všetky diely sú umiestnené na praktických podstavcoch, systém, ktorý umožňuje a to predovšetkým v kuchyni, udržiavať väčší poriadok.

     

 

S elegantným moderným dizajnom kuchynských liniek navrhnutých v originálnom štýle aj za cenovo dostupných podmienok prišli naši francúzski výrobcovia. Širokú ponuku moderných kuchynských liniek nájdete v kategóriikuchýň a jedální v sekcii kuchynské linky. Moderný dizajn, ale aj veľmi kvalitné, rustikálne jedálne, ponúkame v kolekcii rustikálny nábytok v sekcii celé zostavy. A jeden príklad za všetky na nasledujúcej fotografii.