Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné detské postele z masívu stále obľúbená voľba

Masív, skrátka drevo najrôznejšieho typu patrí stále k veľmi obľúbené voľbe a dôležitému faktoru pre výbere postele. Predovšetkým sú potom dreviny veľmi obľúbené pre obstaranie detské postele. Prírodné materiály sú elegantné a veľmi príjemné, samy o sebe bez ohľadu na to, ako vyzerá navrhnutý dizajn, pôsobí relaxačne. Ponuka detských postelí z masívu, konkrétne dreva borovice, je na stránkach nábytku Aldo veľmi široká a jedná sa vždy o designy belgického výrobcu. V dnešnom rozprávaní vám ale chceme predstaviť, ako možno detské postele aj napriek tomu, že sú vyrobené z dreva, navrhnúť moderne. Dizajn, ktorý predovšetkým potom v interiéri detskej izby pôsobí nádherne, teplo domova nie je vôbec prázdny pojem.

Prečo zvoliť detskú posteľ z masívu?

Jednou stránkou veci pri rozhodovaní bude určite špecifický dizajn postelí z masívu. Druhou potom kvalitný materiál, poťažmo charakteristický vzhľad pre postele vyrobené z masívu. Drevo má určitú štruktúru dreva, ktorá je samozrejme viditeľná a tým sa predovšetkým tieto postele toľko odlišujú od klasických postelí vyrobených z mdf dosky, alebo lamina. Viditeľná štruktúra dreva je tiež zachovávaná transparentným lakom a to cielene. Bola by veľká škoda štruktúru zakryť hrubou vrstvou náteru.

 • postele vyrobené z dreva zachovávajú jeho štruktúru, materiál je zdravotne nezávadný

 • drevo borovice použité na výrobu detských postelí z Belgicka je kvalitný

 • drevo borovice je riadne vysušené, nedochádza k neskoršej deformácii nábytku

 • neobsahuje suky ani iné poškodenia, ktorá takisto viedla k zničeniu nábytku

 • drevo z veľkých dielov s hrúbkou až 3,5 cm, hranoly majú vo väčšine prípadov rozmer 7x7 cm

 • belgický výrobca používa zdravotne nezávadný lak v transparentnom a bielom transparentnom prevedení

 • postele belgického výrobcu sú naozaj masívne, pevné, stabilné


 

Aldo Kids - značka kvality, originálneho dizajnu a doručenie bez starostí

Povedomie o značke Aldo Kids, ako samostatnú skupinu detského nábytku spoločnosti nábytok Aldo, asi nemusíme mnohým z vás už predstavovať, tak len v skratke. Aldo Kids znamená záruku originálneho dizajnu, ktorý inde nenájdete, pretože nábytok Aldo vždy spolupracuje s výrobcami nábytku na základe exkluzívne ponuky. Nábytok Aldo tiež oznamuje výrobcom požiadavky a potreby našich zákazníkov, na našom trhu a to je veľmi podstatné.

Každá krajina má svoju kultúru, svoj vlastný vkus a tak je podstatné a pre nás v bytovom dizajne veľmi, pristupovať k potrebám zákazníkov individuálne. Pre náš trh je napríklad charakteristický nedostatok miesta v interiéri a tak sa snažíme vždy ponúkať nábytok, konkrétne do detskej izby, s nejakou určitou prídavnou hodnotou. Nájdete tak v ponuke radu detských postelí so zásuvkou, ako je tomu práve u postelí z masívu. Značka, to sú tiež služby na vysokej úrovni, či už v podobe dopravy zdarma viac ako desať rokov, alebo výnos do poschodia zdarma. Nákup nábytku je tak bez starostí. 

Najobľúbenejšie sú detské postele z masívu v podobe domčeku

Ponuka konkrétne detských postelí z masívu je naozaj rôznorodá, ale bezkonkurenčne najviac v obľube sú detské postele, ktoré na seba vzali podobu domčeka. Detské postele, ktoré vďaka vlastnému obrysu naznačujúce domček, úplne zmení ráz detskej izby. Tieto domčeky deti jednoducho milujú a tiež je veľmi jednoduché k nim zaobstarať dekorácie. Každá posteľ, každý domček tak v závislosti na voľbe dekorácií môže v dôsledku v danom interiéri pôsobiť úplne odlišne.

 

Postele z masívu nestarnú, podriaďujú sa dobe

Sú designy, ktoré sú takzvane "in" v každej dobe a detské postele z masívu k nim rozhodne patrí. Detská posteľ v podobe domčeku má ďalšiu nespornú výhodu, možno ju umiestniť do akéhokoľvek typu interiéru, od moderného, až štýlového. Belgický výrobca vďaka tomu, že kladie na popredné miesto tiež vysokú kvalitu, ponúka detské postele, ktoré môžete naozaj využívať rad rokov. A tak keď napríklad máte deti s väčším vekovým rozdielom, potom staršie pokojne môže domček prenechať mladšiemu, až jej rozmerom dorastie. Detské postele, ktoré nepoznajú generačné rozdiely, detské postele, ktoré vďaka prírodnému materiálu vaše hyperaktívne deti upokojí, zastaví. Áno, aj to je prídavná hodnota prírodných materiálov, relax, teplo domova, špecifická atmosféra daná materiálom.

Potreby detí, predovšetkým v dobe spánku, sú dôležité

Ak sa chystáte práve vybrať posteľ pre vaše dieťa, vášmu výberu by malo podliehať niekoľko požiadaviek. Rozmer miesta na spanie, respektíve jeho dostatočná veľkosť, kvalita postele ako celkového produktu, ale nezabúdajme ani na kvalitný rošt a kvalitný matrac, ktoré sú bohužiaľ často podceňované. Kvalitný rošt vám spoločnosť nábytok Aldo dodá automaticky, pretože v ponuke nájdete len postele a to nielen pre deti, vždy v cene s roštom. Na vás je potom výber kvalitnej, adekvátne k veku dieťaťa, matrace.  • pre deti predškolského a školského veku odporúčame matrace s rozmerom 90x200 cm

 • pre deti násťročných, študentov odporúčame už rozmer väčší a to 120x200 cm, alebo 140x200 cm

 • matrac medzi tromi a osemnástimi rokmi by mali byť tvrdšia, aby zaisťovala anatomicky správny a veľmi dobrý spánkový komfort

 • minimálna odporúčaná výška 15 cm

 • pozor tiež na nosnosť matraca, aby nebola menšia ako nosnosť vlastnej postele

 • pre menšie deti, ale aj všeobecne pre dobré hygienické podmienky je lepšie vždy zaobstarať matrac so snímateľným poťahom

 • výber matraca je pre kvalitný spánok vášho dieťaťa zásadný


Nábytok Aldo pre vaše deti poskytuje kompletnú ponuku pre vybavenie detskej izby. Nielen detské postele a matrace, ale aj ďalší nábytok, ktorý do detskej izby patrí. V ponuke kategórie Aldo Kids, ktorá sa výhradne venuje len potrebám detí, nájdete aj bytové doplnky v podobe stoličiek k písacím stolom a ďalších dekorácií a potrieb. Aldo Kids, to je všetko pre vybavenie detskej izby na jednom mieste s odborným poradenstvom každý deň. Svoju prácu máme radi a detský dizajn obzvlášť už len z toho titulu, že sme tiež rodičia. A na nábytku Aldo sa vám venujú prevažne mamy.