Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné francúzske postele

To, že na kvalitným spánku záleží hlavne na kvalitné posteli, vie v dnešnej dobe snáď každý. Nábytok Aldo, sa preto stará, aby nové postele na svojom webe, pridával čoraz viac kvalitné a dizajnovo zaujímavé. To všetko spĺňa náš francúzsky výrobca, ktorý sa zameriava na vysokú kvalitu svojich výrobkov. Dnes vám predstavíme postele do spálne i študentskej izby a pridáme ešte niečo naviac.

 

 

Študentská izba

Výber postele pre študenta je vždy celkom ťažký. Detská posteľ, už samozrejme dospievajúcemu dieťaťu nestačí a klasické postele do spálne, so svojim dizajnom do študentskej izby veľmi nehodí. Študent vyžaduje nielen kvalitu, ale zároveň aj originalitu. A taký netradičný a veľmi obľúbený dizajn ponúka posteľ, ktorá je svojimi rozmermi vhodná práve pre študentov. Posteľ, ako môžete vidieť na ďalších fotografiách je netypická aj pre svoju potlač, ktorú mládež v dnešnej dobe vyhľadáva, pre moderné spracovanie. Ďalšie zaujímavosti je tvar šuplíkov, ktorý sa vysúva z prednej strany, pomocou dvoch úchytiek a zároveň šuplík akoby obopína posteľ z vonkajšej strany. Použitým materiálom postele je laminátová doska, ktorá nie je náročná na údržbu. Veľmi príjemný je aj moderný odtieň, kombinácia odtieňa akácie a šedej.

 

Dětská postel Fabric    Dětská postel Nashville

 

Spálne

Dnešná doba, prináša iné poňatie, pri zariaďovaní interiéru a inak tomu nie je aj pri zariaďovaní spálne. Ešte pred nedávnom, sa kupovali hlavne celé spálňové zostavy, ale dnešná doba, ktorá priniesla so sebou šatne a teda už nie sú potrebné šatníkové skrine, dáva prednosť jednoduchosti. Preto si mnohí z Vás do spálne kupujú len manželskú posteľ, nočné stolíky a treba ešte komodu na uloženie rôznych drobností. My vám dnes predstavíme manželskú posteľ, francúzskeho výrobcu, o ktorej by sme mohli povedať, že má tri v jednom! Manželská posteľ Toronto, ponúka v cene nielen samotné lôžko, ale aj panel v jej záhlaví s ľad osvetlením, šuplík pod posteľ ako úložný priestor a dva nočné stolíky.

 

Ložnice Toronto

 

Samozrejmosťou je aj rošt, ktorý je tiež v cene postele. Nočné stolíky sú zavesené na paneli, čo je veľmi praktické. Ako povrchovú úpravu zvolil francúzsky výrobca vysoký čierny lesk, ale pokiaľ sa Vám netradičná posteľ páči, ale ste skôr priaznivci bieleho vysokého lesku, potom máte možnosť takého výberu v kolekcii Toronto.

 

 

 

 

Opäť sme Vám predstavili, niečo málo z noviniek na Nábytku Aldo. Veríme, že si každý z vás vyberie to pravé.