Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné konferenčné stolíky prekvapí

Hľadáte pre váš moderný interiér netradičný konferenčný stolík? Môžeme vám celkom určite odporučiť ponuku nemeckého výrobcu, ktorý sa sústredil nielen na moderný dizajn, ale aj trendy odtieň bielej v lesku. A milovníci moderných designov určite vedia, že práve odtieň bielej je pre túto kategóriu najčastejšie voleným riešením. Nehovoriac potom o povrchovej úprave lesku, ktorá ako by už k moderným interiérom patrí. Ponuka vás naozaj prekvapí. Ale v čom vlastne?

 

 

Predovšetkým v multifunkčnom riešení. Každý zo stolíkov ponúka možnosť rozloženia a tiež skryté úložné priestory, ktoré by ste ani u niektorých designov nečakali. Rozklad ponúka aj možnú zmenu veľkosti, dokonca aj možnú zmenu tvaru daného dizajnu. V ponuke však nájdete aj návrhy stolíkov, ktoré nemajú žiadne ostré rohy, sú príjemne zaoblené. Nájdete aj diely vyrobené z jedného odliatku. A nájdete aj rad malých, dopĺňajte stolčekov, ktoré sú veľmi príjemné.

 

 

Príjemné na týchto moderných designoch je hŕba vecí. Medzi inými aj vysoká kvalita daná precíznosťou nemeckého výrobcu. Príjemná je tiež dostupná cena, s ohľadom na použité materiály, povrchovú úpravu a celkovú kvalitu. Ponuka stojí za vzhliadnutí, ako sme sľúbili na začiatku tohto článku, myslíme si, že naozaj budete prekvapení.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.