Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné prepojenie interiéru

V dnešnej dobe je veľmi moderné prepájať interiéry či už kuchyňa s jedálňou, alebo napríklad obývacia izba s jedálňou. Samozrejme, nie každý interiér vašej domácnosti, túto možnosť dovoľuje. Ale ak patríte medzi tie šťastné a máte túto možnosť, vďaka veľkému interiéru obývacej izby, máme pre vás malú ukážku, ako môžete obývaciu izbu s jedálňou veľmi elegantne prepojiť.

 

Kolekcia nábytku do obývačky aj jedálne

Moderná obývacia izba a jedáleň, cenovo veľmi dostupné ponúka francúzsky výrobca svojou kolekciou Ness. Táto kolekcia ponúka jednoduché a veľmi praktické riešenie obývacej izby dokonca aj v malých priestoroch. Kolekciu ponúka francúzsky výrobca v dvoch farbách, prírodný svetlý odtieň spojený s tmavo šedou. Odtiene uvádzame na fotografiách rovnako tak, ako obývaciu stenu a jedáleň v interiéri, pre lepšiu predstavivosť čo ich obstaraním docielite. Kolekcia ponúka ďalšie samostatné diely, môžete si tak zaobstarať v rovnakom dizajne regály, konferenčný stolík a pod. Francúzsky výrobca sa snaží docieliť moderný a kvalitný dizajn za veľmi priaznivú cenu.

 

    

 

Kolekcia v populárnom bielom prevedení

Túto kolekciu ponúka francúzsky výrobca v modernom odtieni bielej, v dizajne môžeme povedať veľmi nadčasovom. Odtieň, ktorý výrobca zvolil pre túto kolekciu pôsobí veľmi elegantne. Milovníci bielych odtieňov, si určite prídu na svoje. Materiálom je laminátová doska, ktorá nie je náročná na údržbu a je odolná voči mechanickému poškodeniu. Na ďalších fotografiách uvádzame akými dielmi je možné jedáleň ešte rozšíriť v prípade, že potrebujete viac úložných priestorov, alebo chcete jedáleň a obývaciu izbu v jednotnom dizajne.

 

   

 

Francúzsky výrobca moderného nábytku, ponúka vysokú kvalitu a ojedinelý dizajn! Dúfame, že si z našej dnešnej ponuky vyberie každý to, čo je pre neho to najlepšie!