Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné prepojenie interiéru

V dnešnej dobe je veľmi moderné prepájať interiéry či už kuchyňa s jedálňou, alebo napríklad obývacia izba s jedálňou. Samozrejme, nie každý interiér vašej domácnosti, túto možnosť dovoľuje. Ale ak patríte medzi tie šťastné a máte túto možnosť, vďaka veľkému interiéru obývacej izby, máme pre vás malú ukážku, ako môžete obývaciu izbu s jedálňou veľmi elegantne prepojiť.

 

Kolekcia Absoluto

Príjemne zladený interiér určite poteší každého z nás. Kolekcia Absoluto je jednou z mála, ktorá ponúka až tak široký výber samostatných dielov a to nielen pre vybavenie interiéru obývacej izby, ale aj jedálne. Preto, ak máte malý interiér, ponúka sa vhodné riešenie v identickom dizajne pre umiestnenie jedálenského kúta takisto v danej miestnosti. Cieľom nemeckého výrobcu pri návrhu kolekcie Absoluto bolo navrhnúť jednoduchý, účelný a cenovo dostupný nábytok. Ako materiál zvolil laminátovou dosku, ktorá môže ponúknuť nízku cenu, a kvality docielil svojou precíznosťou výroby. Výsledkom sú diely nábytku dostupné všetkým.

Obývacia izba Absoluto I - diely

 

Jedáleň Absoluto - diely

           

Kolekcia Travis

      

Francúzsky výrobca moderného nábytku, ponúka vysokú kvalitu a ojedinelý dizajn v kolelci Travis! Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu, ktorú v kolekcii Travis prináša navyše za prijateľnú cenu, vzhľadom na moderný dizajn. Materiál lamina s hrúbkou dosiek od 18 do 25 mm. Francúzsky výrobca zvolil moderné a jednoduché línie, ktoré aj napriek náročnú povrchovú úpravu môžu ponúknuť stále dostupnú cenu. Odtieň sivý dub s tmavo šedou pastelovou farbou, ako kombinácia dvoch protichodných farieb je veľmi originálny. Tmavo šedý odtieň môžete vidieť napríklad u zásuviek vitríny, alebo na polici nad televíznym stolíkom.

 

Obývacia izba Travis 0197 - diely

 

Jedáleň Travis II 0197 - diely

 

Dúfame, že si z našej dnešnej ponuky vyberie každý to, čo je pre neho to najlepšie!

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.