Infolinka: +420 724 777 014 (Po-Ne 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné regály do obývacej izby

V malometrážnych bytoch často býva mladí ľudia, rodiny s malými deťmi alebo seniori. Všetkým sa kvôli ušetreniu priestoru hodí múdré viacúčelové zariadenie. Dnes si dovolíme, vám opäť predstaviť novinky na našom portáli, ktorými sú regály do obývacích izieb a nielen tam. Práve s regálmi ušetríte miesto v interiéri a napriek tomu vám regály nahradí ťažké kusy nábytku.

 

Regál bar Piano 453195

 

 

Regály v rôznej podobe

 

Nástenné regály, sú v poslednej dobe veľmi obľúbeným doplnkom moderných obývacích stien a zostáv. Ak ste vyznávačom moderného dizajnu, môžu pre vás byť nástenné regály vítaným bytovým doplnkom. V obývacej izbe sa najčastejšie stretneme s regálovými solitéry, ktoré disponujú jednoduchosťou, eleganciou a minimalizmom. Od ťažkých policových systémov, ktoré sú tvorené policami otvorenými aj uzatvorenými, sa postupne upúšťa. Dôvodom je neestetičnost, nepraktickosť a vysoké požiadavky na údržbu, pretože sú veľkým magnetom prachu. Ponuka regálov francúzskeho výrobcu na našich stránkach je veľmi široká. Vybrať si môžete regály v najrôznejších farbách, veľkostiach a dizajnoch. Na priložených fotografiách, tak môžete získať predstavu, ako regály môžu vyzerať v interiéri. Áno, regály môžu za veľmi nízke obstarávacie náklady príjemne doplniť interiér obývacej izby.

 

Regál Thales 294990

 

Tieto originálne solitéry nábytku sme v kategórii nábytok do obývačky zaradili do sekcie Knižnice a regály. Dúfame, že si každý z vás, vyberie ten pravý do svojho interiéru.


Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.