Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné regály do obývacej izby

V malometrážnych bytoch často býva mladí ľudia, rodiny s malými deťmi alebo seniori. Všetkým sa kvôli ušetreniu priestoru hodí múdré viacúčelové zariadenie. Dnes si dovolíme, vám opäť predstaviť novinky na našom portáli, ktorými sú regály do obývacích izieb a nielen tam. Práve s regálmi ušetríte miesto v interiéri a napriek tomu vám regály nahradí ťažké kusy nábytku.

 

 

 

Regály v rôznej podobe

Ponuka regálov francúzskeho výrobcu na našich stránkach je veľmi široká. Vybrať si môžete regály v najrôznejších farbách, veľkostiach a designoch. Na priložených fotografiách, tak môžete získať predstavu, ako regály môžu vyzerať v interiéri. Áno, regály môžu za veľmi nízke obstarávacie náklady príjemne doplniť interiér obývačky.

 

       

 

Netradičné riešenie designu regálov, ktoré môžete usporiadať vedľa seba do pomyselnej regálovej steny, alebo ich môžete zaobstarať samostatne po jednom diele. Regály v bielom prevedení sa hodia aj do dievčenských izieb.

 

    

 

Pokiaľ hľadáte úložné priestory v netradičnom dizajne, určite vás osloví ponuka kaskádovitého regálu. Predstavuje na našich stránkach hneď niekoľko možností regálov, ktoré môžete využiť v akomkoľvek interiéri. Od obývacej izby až po pracovňu. Fantázii sa medze nekladú. Regál v tvare schodiska potom patrí k veľmi obľúbeným, možno tým naozaj najobľúbenejším. Regál však nemusíte využiť len ako úložný priestor, ale môžete ním opticky rozdeliť napríklad jednu miestnosť na dve. Naozaj s ponukou regálov sa dá všelijako kúzliť.

 

 

Regály z ponuky Vasasong na ilustračných fotografiách návrhu obývacej izby a jedálne patria k veľmi obľúbeným pre ich nepravidelný tvar a možnosť laminátových boxov, ktoré je možné využiť na najrôznejšie drobnosti. Regály Cubo na našich stránkach na výber hneď v niekoľkých tvaroch, to je spôsob, ako veľmi lacno a moderne vybaviť akýkoľvek interiér.