Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné regály do obývacej izby

V malometrážnych bytoch často býva mladí ľudia, rodiny s malými deťmi alebo seniori. Všetkým sa kvôli ušetreniu priestoru hodí múdré viacúčelové zariadenie. Dnes si dovolíme, vám opäť predstaviť novinky na našom portáli, ktorými sú regály do obývacích izieb a nielen tam. Práve s regálmi ušetríte miesto v interiéri a napriek tomu vám regály nahradí ťažké kusy nábytku.

 

Regál bar Piano 453195

 

 

Regály v rôznej podobe

 

Nástenné regály, sú v poslednej dobe veľmi obľúbeným doplnkom moderných obývacích stien a zostáv. Ak ste vyznávačom moderného dizajnu, môžu pre vás byť nástenné regály vítaným bytovým doplnkom. V obývacej izbe sa najčastejšie stretneme s regálovými solitéry, ktoré disponujú jednoduchosťou, eleganciou a minimalizmom. Od ťažkých policových systémov, ktoré sú tvorené policami otvorenými aj uzatvorenými, sa postupne upúšťa. Dôvodom je neestetičnost, nepraktickosť a vysoké požiadavky na údržbu, pretože sú veľkým magnetom prachu. Ponuka regálov francúzskeho výrobcu na našich stránkach je veľmi široká. Vybrať si môžete regály v najrôznejších farbách, veľkostiach a dizajnoch. Na priložených fotografiách, tak môžete získať predstavu, ako regály môžu vyzerať v interiéri. Áno, regály môžu za veľmi nízke obstarávacie náklady príjemne doplniť interiér obývacej izby.

 

Regál Thales 294990

 

Tieto originálne solitéry nábytku sme v kategórii nábytok do obývačky zaradili do sekcie Knižnice a regály. Dúfame, že si každý z vás, vyberie ten pravý do svojho interiéru.


Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.