Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderný dizajn nemusí byť nutne drahý

Ponuka spální, ktoré ponúkajú stále väčšie možnosti úložných priestorov a to aj v malom interiéri sa neustále rozširuje. Zákazníkov, ktorí nedisponujú príliš veľkým interiérom je prevažná väčšina, preto sme radi, že nový multifunkčný av plnej miere využiteľný design francúzskeho výrobcu môžeme predstaviť. V posledných mesiacoch sa tiež objavili spálne, ktoré namiesto šatníkových skríň ponúkajú v záhlaví postele vysoké nadstavce, ktoré môžeme práve na ukladanie vecí využiť a nemusíme tak kupovať šatníkovú skriňu. Ktorá by sa nám do spálne aj tak nezmestila. Čo všetko dnešní výrobcovia nábytku z Francúzska a Holandska ponúkajú? O tom bude dnešný článok.

 

Manželská postel Lanka white

 

Spálne bez šatníkových skríň

Ako sami môžete posúdiť na fotografii, pri spálni Evo v bielom prevedení, riešenie pomocou nadstavca naozaj môže ušetriť veľa miesta v priestore. Spálňa, posteľ Travel je typickým dizajnom vhodným napríklad do panelákového bytu, kde využitie interiéru až po strop, môže napomôcť k príjemnému, dýchateľnému prostrediu, ktoré nemusí byť nutne prepchaté nábytkom. Ďalšiu úsporu miesta určite predstavujú šuplíky pod posteľou. Čo do nich uložíte ich už len a len na vás. Všeobecne šuplíky pod posteľou, a to s oboch strán manželskej postele, sa stali veľmi obľúbenou záležitosťou. Riešením je tiež posteľ so zdvíhacím roštom, ale takých postelí sa neponúka veľa, pretože posteľ musíte zaobstarať už s danou matracom a na tú ako iste všetci vieme má každý iné požiadavky. Preto v našej ponuke skôr predstavujeme iné možnosti využitia designu.

 

Designová postel Travel

 

Veľkej obľube sa tiež teší kategória škandinávskych spální, ktoré sú vhodné pre malé interiéry. Je mnoho milovníkov rustikálneho nábytku, ale vďaka mohutnosti nebolo možné takýto dizajn do malých interiérov umiestniť. Francúzsky výrobca prišiel na trh s ponukou nového designu, ktorý tiež využíva nadstavce v záhlaví postele. Ako je to napríklad pri spálni Most.

 

Manželská postel Most akácie

 

Veríme, že aj vy si vyberiete spálňu svojich snov, nielen dizajnovo ale aj takú, ktorá pre Vás bude praktická a bezo zvyšku využiteľná. A napríklad aj v takom malom interiéri, aké ponúka panelákové bývanie. Dnes aj na malom priestore môžete vytvoriť vďaka širokej ponuke nábytku príjemné a útulné prostredie.