Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderný, elegantný rustikálny nábytok

V čase prázdnin mnoho z nás vyráža na chalupy, či chaty a kocháme sa veľakrát nad starým nábytkom našich predkov. Starý rustikálny nábytok naozaj vydržal po mnohých desaťročí, ale bol vlastne vždy tak nejako v rovnakom dizajne a farbe dreva. Dnešný rustikálny nábytok je naozaj veľmi elegantný, praktický a preto si ho môžete zaobstarať nielen na starú chalupu, ale aj do bytu. Z jednotlivých dielov v našej ponuke môžete vytvoriť zostavu spálne, jedálne, pracovne, detskej izby a pri väčšej fantázii tiež predsiene. Medzi najvyhľadávanejšie sa zaradili diely pre vybavenie kuchyne a jedálne. Materiálom je borovica a dubové drevo a čo nás najviac prekvapí, je aj biela farba.

 

Štýlové návrhy rustikálnych jedální z masívu

Rustikálna jedáleň z masívu Cassala bielo-hnedá, ktorú vám predstavíme ako prvú, od nemeckého výrobcu je veľmi elegantná a páči sa nám tiež prepojenie dvoch kontrastných odtieňov. Transparentná biela, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva a hnedá, ktorá dodáva nábytku príjemný efekt. Aj keď sa jedná o návrh jedálne v rustikálnom dizajne, rozhodne výrobca nešetril modernými prvkami. Nechýba možnosť rozloženia jedálenského stola a to veľmi jednoduchým spôsobom, línie nábytku sú jednoduché, ponúka sa tak využitie aj v malých interiéroch. Jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia zo 160 cm v zloženom stave na 200 cm v rozloženom stave a to naozaj u rustikálnych stolov nebýva časté, že idú rozložiť.

 

     

 

Obývacia izba v rustikálnom štýle

Ak hľadáte niečo netradičné pre vašu obývaciu izbu, možno vás upúta ponuka, rustikálne zostavy izby Arti Blanc 0707 - diely, kde inšpiráciou pre dizajn bol francúzsky vidiek. Nie je ničím prekvapujúcim, že kolekcia rustikálneho nábytku Arti Blanc je vytvorená práve francúzskym výrobcom. Máte teda aspoň istotu, že dizajn je naozaj originálny. A navyše ako je už našim zákazníkom známe, francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na vysokú kvalitu a originálny dizajn. Pre kolekciu Arti blanc použil výrobca mdf dosku v spojení s masívom, keď niektoré z dosiek dosahujú hrúbky až 25 mm. Výrobca pri návrhu plne využil inšpirácie z vidieka a je veľmi dobre, že zároveň vďaka novým technológiám ponúka vyššiu kvalitu, než bola možná pred mnohými rokmi. Zároveň v kolekcii nájdete diely, ktoré by boli pred mnohými rokmi asi nevyužité. Ako napríklad televízny stolík. Ale ani ten, v rustikálnom dizajne samozrejme, nesmie v modernej domácnosti chýbať.

 

Rustikální nábytek značky Nova Solo

 

Detská izba v rustikálnom štýle

Áno aj detskú izbu môžete zariadiť v rustikálnom štýle! Kvalitnú rustikálnu detskú izbu z dreva mahagón, ponúka dánsky výrobca, ktorý je na našich stránkach už známy ponukou nábytku vo vysokej kvalite. Jeho kolekcia patrí k veľmi vyhľadávaným tiež preto, že predstavuje značkový nábytok a značka je vždy zárukou kvality. Rovnako ako vlastný, použitý materiál pre výrobu daných dielov, drevo mahagón v povrchovej úprave snehovo bielym odtieňom. Drevo mahagónu je kvalitné predovšetkým vďaka vysokému stupňu tvrdosti. To znamená, že diely nábytku sú viac odolné voči mechanickému poškodeniu, majú dlhú životnosť a tiež údržba je veľmi jednoduchá. Nábytok z dreva mahagón poznáte tiež na hmotnosti, nábytok je naozaj ťažký, mohutný. Ďalšou výhodou dielov nábytku z tohto materiálu je, že nábytok je dodávaný ako celok. Nie je potrebné nič montovať a zložito zostavovať. Fotografia predstavujúca detskú izbu je iba návrh. Finálna podoba vašej detskej izby môže byť úplne iná ako zmenou samostatných dielov uvedených v zostave, tak ďalším výberom z ponuky dánskeho výrobcu. Do detskej izby tak môžete zaradiť police na zavesenie, rôzne typy komôd, regálov, nočných stolíkov a samozrejme šatníkovú skriňu. A tak ak chcete, aby váš návrh detskej izby bol lacnejší, stačí len trošku zmeniť dané diely.

 

 

Nábytok z masívu, či už v sedliackom, alebo rustikálnom dizajne, vie v dnešnej uponáhľanej dobe predsa len vytvoriť inú, príjemnú atmosféru. Drevo je prírodným, ekologickým materiálom, ktorý priaznivo pôsobí na psychiku človeka. My sme vám dnes ponúkli rustikálny nábytok, našich popredných výrobcov a to nemeckého, francúzskeho i dánskeho. Je len na vás, ktorý výrobca vás najviac zaujal.