Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderný interiér obývacej izby pomocou regálov

Ak začínate bývať a chcete interiér obývacej izby zariadiť moderne a lacno, dá sa v ponuke nábytku určite nájsť celý rad rôznych riešení. Mladé páry určite potrebujú na vybavenie domácnosti šetriť a preto sa obzerajú po rôznych alternatívach. Často tiež mladý manželský pár začína v nejakom provizóriu v podobe podnájme. Ako vyriešiť túto situáciu, kedy chceme bývať, ale nechceme do vybavenia domácnosti ešte príliš investovať? Dnes si pod náš drobnohľad vezmeme lacné vybavenie obývacej izby pomocou regálov.

 

 

Knižnice a regály ako alternatíva moderného bývania

V ponuke e-shopu nábytok Aldo nájdete široký výber veľmi moderných a praktických regálov francúzskeho výrobcu, z ktorých možno napríklad zostaviť lacno obývaciu stenu. Výhodou takéhoto riešenia je nielen nízka cena, ale aj netradičný dizajn s množstvom úložných priestorov. Ako príklad si uveďme niekoľko ilustračných fotografií kolekcie Cubo, s ktorou sa dá vybaviť lacno nielen interiér obývacej izby, ale napríklad aj jedálne.

 

Obývací stěna Elly glosy white    

 

Prvá fotografia je ukážka vybavenia obývacej izby menších rozmerov. Interiér je zostavený v podstate z komody, konferenčného stolíka a pre obývaciu stenu bolo využité práve spojenie niekoľkých regálov. Podľa veľkosti interiéru potom počet regálu môžete meniť, treba ďalšie dva ešte pridať. Nič viac do obývacej izby menších rozmerov ani nepotrebujete, navyše takto zariadený interiér pôsobí veľmi elegantne a určite nie je preplnený nábytkom.

 

      

 

Na druhej fotografii je ukážka vybavenia interiéru obývacej izby väčších rozmerov, kedy pre vybavenie bolo použité len regálov. Rôzne veľkosti a tvary nájdete v našej ponuke a vy sami rozhodnete, ako regály a v akom počte je po miestnosti rozmiestnite. V oboch prípadoch je u regálov využité úložných boxov, ktoré sú prekvapivo vyrobené z laminátovej dosky, ich nosnosť a mechanická odolnosť je tak vysoká. Boxy je možné z regálov rozmiestniť osihotene po miestnosti, tak ako práve ich obsah potrebujete. pre kolekciu moderných regálov Cubo zvolil výrobca tiež veľmi trendy spojenie odtieňov bielu s čiernou. Pre milovníkov moderného bývania takzvaný štýl "black and white", ktorý je v posledných rokoch veľmi populárný.

 

 

Dôležitý je flexibilný výber nábytku

Ak chceme zariadiť interiér tak, aby nám maximálne vyhovoval, treba sa obzerať po takých kolekciách, ktoré dávajú možnosť flexibilného výberu nábytku, v našom prípade regálov. Kolekcia Cubo taká je, môžete si vybrať z mnohých rozmerov a tvarov, všetko s možnosťou nákupu samostatných dielov.

 

      Kolekce nábytku Ness grafit

 

Keďže je biely a čierny odtieň populárný, v ponuke nábytku do obývacej izby nájdete tiež celý rad ďalších dielov pre možné spojenie s regálmi. Len napríklad ponuka bielych konferenčných stolíkov je naozaj veľmi široká, ale vyberať môžete aj z ponuky komôd, skríň a televíznych stolíkov. A stále hovoríme o ponuke veľmi lacného nábytku, kedy obstarávacie náklady na vybavenie kompletného interiéru obývacej izby možno mnohé z vás prekvapí. Samozrejme z našej dopravou úplne zadarmo až k vám domov.