Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderný kontajner na kolieskach City

Výrobca: Kupa
Kód: KP0076-2019
nedostupné
149,36 €

Parametre produktu

Farba: biela, tmavo sivá
Výška (cm): 60 cm
Šírka (cm): 38 cm
Hľbka: 46 cm
Materiál: mdf doska
Prevedenie: ABS hrana, soft-dovieranie zásuviek, na kolieskach
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Kontajner s jednoduchou manipuláciou, ideálny pomocník do detskej izby

Ale napríklad aj do študentskej izby, alebo vďaka elegantnému dizajnu, napríklad do pracovne dospelých. V každom prípade nábytok z kolekcie City možno využiť vďaka neutrálnemu, multifunkčnému dizajnu takmer do každého interiéru. Zámerom výrobca však bolo prostredníctvom elegantného dizajnu, ktorý predstavuje najnovšie trendy v jednej kolekcii, priniesť nábytok pre vybavenie detskej izby a študentskej izby a my ako predajcovia podľa daných odtieňov odporúčame pre vybavenie interiérov chalanov. Tmavšie odtiene ako je grafit v spojení s prírodným dekórom dreva a pre zjemnenie dizajnu aj v spojení s bielou, je lepším variantom pre chlapcov. Pre dievčatá nájdete v našej ponuke zase celú radu kolekcií v dievčenských tónoch.

Kontajner môže mať hŕbu využitie. Trebárs ako nočný stolík a odkladací priestor vedľa písacieho stola a zároveň, keď je tak ľahké podľa potreby premiestniť, alebo na iné účely v danom interiéri, podľa potrieb vášho dieťaťa a dispozícií miestnosti. Okrem veľmi moderného dizajnu ponúka kontajner aj vysokú kvalitu danú materiálom MDF dosky a detailným spracovaním. Samozrejmosťou u kvalitného nábytku je soft systém, pomalé dovieranie šuplíkov. Podľa toho, či nábytok disponuje soft systém, môžete posúdiť sami kvalitu nábytku, už podľa tohto parametra. Vďaka kvalite však získate produkt takisto s veľmi jednoduchou montážou, ktorá iste poteší.


Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku a štáty východnej Európy

Detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho, francúzskeho a teraz aj tureckého výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Viac z kolekcie

Moderný nábytok do študentskej izby - kolekcia City

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte