Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderný nábytok do obývacej izby - kolekcia Maxwell

Výrobca: PRS
Kód: PRS001-2019
nedostupné
0,00 €

Moderná výbava do obývacej izby aj jedálne

Kolekcia Maxwell je výnimočná tým, že dokáže spojiť moderné prvky s tradičnými tak, že dohromady vytvárajú jeden harmonický celok. To môžeme vidieť napríklad na použitiu dekoru svetlého dreva v kombinácii s industriálnymi, tmavými prvky, ktoré línie dreva ozvláštňujú. Ak teda patríte medzi milovníkov moderného dizajnu v jednoduchých tvaroch a zároveň vyžadujete, aby bol nábytok štýlový, potom je pre vás ideálna práve táto elegantná kolekcia.

V kolekcii je k dostaniu moderná vitrína, televízny i konferenčný stolík, alebo priestranná komoda. Teda inými slovami všetko, čo by ste mohli potrebovať do výbavy. Pokiaľ máte obývaciu izbu zariadenú spoločne s jedálenským kútom a teraz si začínate lámať hlavu s tým, ako to zariadiť, aby vám k sebe nábytok ladil, máme pre vás riešenie. Kolekcia Maxwell je totiž vytvorená aj vo variante pre kompletné vybavenie jedálne, vďaka čomu získavate možnosť priestor krásne zjednotiť v totožnom dizajne.


Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte