Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderný nábytok do obývacej izby Saga

Štvordverová komoda s čiernymi dvierkami Saga

Štvordverová komoda s čiernymi dvierkami Saga

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
213,25 €
TV stolík s posuvnými dvierkami Saga

TV stolík s posuvnými dvierkami Saga

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
159,91 €

Hľadáte pre vybavenie vašej obývacej izby nekonvenčný, skrátka iný nábytok? Možno vás práve zaujme kolekcia nábytku Saga od francúzskeho výrobcu. Trendy spojenie odtieňov a dizajn, ktorý pripomína industriálne prvky je možno tým pravým riešením pre váš moderný interiér. V kolekcii môžete zaobstarať priestrannú komodu a v identickom dizajne tiež televízny stolík. Môžete zaobstarať aj v dielach, ale rozhodne tieto dva kusy nábytku pôsobí v interiéri lepšie vedľa seba.

Na prvý pohľad môžete mať dojem, že nábytok je vyrobený aj z kovu, ale nejedná sa o čiernu kovovú mriežku, ale sklo s potlačou, ktorá tento dojem vyvoláva. Francúzsky výrobca ponúka aj ľahkú údržbu a rozhodne poteší tiež jednoduchá montáž, ktorá je daná tiež kvalitou nábytku. Vyberte si pre váš interiér netradičný dizajn s dopravou zdarma až do vašej izby. 

TV stolík - 140x40,6x39,6 cm
Komoda - 141,8x72,6x42,3 cm


Demeyere
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienem Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn. 1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte