Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderný nábytok môže byť lacný a kvalitný

Francúzsky výrobca tento rok predstavil hneď niekoľko nových kolekcií, ktoré rozhodne prekvapí dostupnou cenou s ohľadom na moderný dizajn. Bezkonkurenčné ceny však nedosiahol znížením kvality, ale veľmi jednoduchým dizajnom a materiálom laminátové dosky. V posledných rokoch sa všeobecne cena nábytku z roka na rok znižuje a nábytok ako taký sa stáva v podstate spotrebným tovarom. Čo je dobré pre nás zákazníkov. Kedysi bolo nemysliteľné napriklad meniť spálňu raz za päť či viac rokov. Ak sa nábytok kúpil, tak na celý život. Vďaka nízkej cene môžeme konečne interiér, respektíve vybavenie izby meniť častejšie a tak sa môžeme vždy v novom cítiť zase inak, lepšie. Dnes vám chceme predstaviť niektoré z lacných, veľmi praktických kolekcií nábytku pre vybavenie obývacej izby, alebo jedálne.

 

Lacný nábytok do obývačky

Klasické obývacie steny v jednej línii zostavené z niekoľkých dielov nábytku sú v posledných niekoľkých rokoch už na ústupe. Dnes sa obývacia izba napospol vybavuje nábytkom, ktorý je v samostatných dielach rôzne rozmiestnený po izbe. Niekedy prídu k slovu ešte minimalistické televízne steny a televízne stolíky, ktoré sú maximálne v obývacej izbe doplnené konferenčným stolíkom a komodou.

 

    

 

Nábytok v dielach rozmiestnených po obývacej izbe je najlepším spôsobom, ako interiér vybaviť. Tiež dnešná ponuka nábytku je viac flexibilná ku každému typu interiéru, nie ako u obývacích stien, kedy je rozmer, respektíve dĺžka steny daná a buď sa vám do izby vošla, alebo nie. Dizajn sa za posledných niekoľko desiatok rokov naozaj veľmi posunul. Interiéry vybavené moderným nábytkom sú tiež viac vzdušné, priestranné a rozhodne sa v nich každý cíti lepšie.

 

Vďaka nových technológiám povrchových úprav a vlastnej výroby sa zmenil nielen dizajn, ale aj ponuka odtieňov, ktorá je v súčasnosti veľmi široká. Objavujú sa stále nové a prekvapujúce dezény nábytku. Jednoduchý dizajn, ktorý však zachováva moderné prvky, nahráva tiež majiteľom malých interiérov. Nábytok už nie je tak "monštruózne", ale viac účelový a praktický. A vďaka spôsobu predaja nábytku po samostatných dieloch kedy máte možnosť si vybrať len tie diely, ktoré naozaj potrebujete a do obývacej izby zmestia, je vybavovanie interiérov už veľmi jednoduché. A vyhovuje ako veľkým tak malým priestorom. Vo veľkom obývacej izbe stačí akurát zaobstarať viac dielov nábytku, v malom zasa menej.

 

 

Lacný nábytok do obývačky a jedálne

A keďže väčšina z nás nemá k dispozícii samostatnú miestnosť pre vybavenie jedálne, výrobcovia predstavujú vždy s kolekciou nábytku do obývacej izby tiež niekoľko dielov nábytku pre zariadenie jedálenského kúta v rovnakom interiéri. Ak umiestnite v identickom dizajne ako je vybavenie obývacej izby aj do priestoru jedálenský stôl, všetko môže byť veľmi príjemne harmonické. Spoločný dizajn pre obývacia izba i jedálne je veľmi často využívam a takto zameraných kolekcií roka na rok pribúda.

 

    

 

Interiér spájajúcej obývaciu izbu s jedálňou tiež môže vyzerať podobne, ako uvádzajú naše návrhy od najrôznejších dizajnérov. Prvá fotografia kolekcia Ceram od francúzskeho výrobcu v bielom prevedení je predstaviteľom toho najviac trendy, čo dnešný trh s nábytkom ponúka. Druhá fotografie kolekcia Waren, rovnako z Francúzska, potom ukazuje, ako aj za veľmi nízku cenu môžete kúpiť moderný a kvalitný nábytok. Samozrejmosťou a to predovšetkým pre vybavenie menších priestorov je jedálenský stôl s možnosťou rozloženia a priestranná komody či vitrína. Moderný nábytok to je tiež led osvetlenie, ktoré dodáva daným dielam nábytku ešte viac na modernom dizajne.

                  

 

Fotografie nábytku sú čím ďalej dômyselnejšie a prehľadnejšie. Zaobstarať nábytok cez internet u známeho, overeného predajcu tak už tiež nie je kupovanie "mačku vo vreci". Dobrý predajca nábytku má k dispozícii nielen fotografie vnútorného usporiadania daného dielu, ale aj fotografie detailov, v mnohých prípadoch sú k dispozícii aj videá danej kolekcie. A ak zaobstarať nábytok cez internet, tak samozrejme je potrebné tiež zistiť aké má hodnotenie od ďalších zákazníkov a či je e-shop u zákazníkov overený. A vďaka tomu, že všetky tieto informácie už sú dnes bežné dostupné, zariaďovaní interiéru cez internet z pohodlia domova je veľkou zábavou.