Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Modrá do detskej izby pre chlapcov

V minulom článku sme vám predstavili detské izby pre malé slečny v najobľúbenejšom ružovom odtieni. Nesmieme ale zabúdať ani na malé nezbedníky, kde je obľúbeným odtieňom už dlhé roky modrá v najrôznejších tónoch av kombinácii najčastejšie s bielou. V ponuke na našom e-shope nájdete kolekcie detských izieb pre chlapcov od francúzskeho, holandského a nemeckého výrobcu, rovnako ako variácia ružového odtieňa. Ponuka detských izieb je z najrôznejších materiálov, od lamina, cez mdf dosku až po masív. A samozrejme aj cenové rozpätie použitému materiálu vždy zodpovedá. Začnime cenovo najdostupnejšou ponukou, detské izby vyrobené z laminátovej dosky.

 

 

Detskú izbu si môžete poskladať ako puzzle

Patrí do ponuky tureckeho výrobcu, ktorý pre návrh dizajnu zvolil modrý odtieň v kombinácii s bielym. Môžete si zaobstarať ako kompletnú zostavu, tak si vybrať zo širokej ponuky samostatných dielov. Kolekcia Puzzle-blue predstavuje všetky možné diely pre zostavenie nielen detskej izby, ale tiež študentskej izby, kde treba miesto šatníkovej skrine dvojdverové, môžete voliť šatníková skriňa trojdverovú.

Najviac však lákajú najrôznejšie poschodové postele, predovšetkým v temperamentných odtieňoch španielskeho výrobcu. A modrá v kombinácii s bielou, navyše v tomto modernom dizajne, má rozhodne niečo do seba. Kvalitné spracovanie španielskeho výrobcu, ktorého produkty zaobstaráte exkluzívne iba na našich stránkach.

 

    

 

Snáď najväčším problémom pri vybavovaní detskej izby viac detí je, že jednoducho chýba miesto a izbu nafúknuť nemožno. Našťastie v dnešnej dobe moderného designu je celý rad riešení, ktoré vám pomôžu tento problém vyriešiť. Predstavujeme návrh detskej izby pre troch chlapcov v nádhernom odtieni karibskej modrej, alebo aj pre dvoch chlapcov, keď šuplík využijete ako klasický úložný priestor a nie ako prístelku, do ktorej sa vkladá matrac. Pre ďalšiu úsporu miesta potom veľmi vhodne španielsky dizajnér zvolil rohovú šatníkovú skriňu, ktorá nielen ponúka úsporu miesta v detskej izbe, ale aj väčší úložný priestor. V návrhu je však celý rad čiastkových kusov nábytku a tak je len na vás, ktoré si zvolíte. 

 

Detská izba trochu inak

Patrí do ponuky holandského výrobcu. Je o poznanie drahšia než kolekcie vyrobené z lamina, pretože pre detskú izbu Jesper navyše výrobca okrem laminátovej dosky použil tiež voštiny. Novodobý materiál, ktorý dosahuje hrúbky až 3,5 cm a tým dodáva nábytku na pevnosti. Kolekcia Jesper je obľúbená pre veľmi sýte odtiene tmavo a svetlo modrej. Tu je potom modrá kombinovaná so snehovo bielym odtieňom.

 

    

 

 

Detské izby z mdf dosky a masivu

Ak hľadáte ekologický, veľmi kvalitný nábytok s certifikáciou, môžeme vám ponúknuť kolekcie nemeckého a francúzskeho výrobcu. Nemecký výrobca sa potom sústredí na detský nábytok z masívu, dreva borovice a francúzsky na detský nábytok z mdf dosky so zakončením hrán abs systémom. Aj tu je široký výber nábytku v modrom, typicky chlapčenskom prevedení a to aj u nábytku z dreva.

 

    

 

 

Pre zostavu, ktorú vidíte na fotografii, zvolil výrobca kombináciu oboch materiálov, ak mdf dosky tak masívu a to veľmi cielene. Mdf doska je viac odolná voči mechanickému poškodeniu a tak tento materiál použil predovšetkým na exponované časti písacieho stola. A mdf dosku spoznáte veľmi jednoducho, je v modrej farbe. Naproti tomu zase biele časti nábytku sú z borovice. Spojenie, ktoré je efektné a veľmi napomáha kvalite danej zostavy.


Ako môžete sami posúdiť na niekoľkých málo príklad aj v ponuke detských izieb pre chlapcov je naozaj z čoho vyberať. A nezabúdajme ešte na luxusné, dizajnové detské izby, pre naozaj náročných zákazníkov. V ponuke detského nábytku môže každý z vás nájsť niečo pre vaše deti.