Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Modrá do detskej izby pre chlapcov

Pri zariaďovaní detskej izby pre chlapcov je najobľúbenejším odtieňom a to už niekoľko rokov modrá. V mnohých tónoch a najčastejšie v kombinácii so snehovo bielou. V našej ponuke nájdete v tomto prevedení hneď niekoľko návrhov designu, z ktorých pre vaše deti môžete vyberať. Kolekcie detského nábytku pre chlapcov prinášá do našej ponuky tureckýý, nemecký a francúzsky výrobca. Ich prevedenie je tiež z rôznych materiálov a podľa toho sa tiež odvíja daná cena za detskú izbu. Začnime najčastejšie používaným materiálom, laminátová doska, ktorá je tiež cenovo najdostupnejšia.

 

Detská izba Puzzle-blue

 

 

 

Patrí do ponuky tureckeho výrobcu, ktorý pre návrh dizajnu zvolil modrý odtieň v kombinácii s bielym. Môžete si zaobstarať ako kompletnú zostavu, tak si vybrať zo širokej ponuky samostatných dielov. Kolekcia Puzzle-blue predstavuje všetky možné diely pre zostavenie nielen detskej izby, ale tiež študentskej izby, kde treba miesto šatníkovej skrine dvojdverové, môžete voliť šatníková skriňa trojdverovú.

MDF doska, ktorú výrobca u kolekcie Puzzle-blue použil, patrí k najkvalitnejšiemu výrobnému materiálu v dnešnom nábytkárstve. A výrobca, nezabudol kolekciu Puzzle-blue niečím ozvláštniť. Použil efektný a praktický nadstavec k posteli, moderné úchytky a modrý odtieň je doplnený bielou farbou. Kolekcia pre školákov a študentov tiež s kvalitným a pre potreby k učeniu dostatočne veľkým písacím stolom s úložnými priestormi.

 

 

Detská izba Jesper

Patrí do ponuky holandského výrobcu. Je o poznanie drahšia než kolekcie vyrobené z lamina, pretože pre detskú izbu Jesper navyše výrobca okrem laminátovej dosky použil tiež voštiny. Novodobý materiál, ktorý dosahuje hrúbky až 3,5 cm a tým dodáva nábytku na pevnosti. Kolekcia Jesper je obľúbená pre veľmi sýte odtiene tmavo a svetlo modrej. Tu je potom modrá kombinovaná so snehovo bielym odtieňom.

 

 

Okrem modrého odtieňa sa stala detská izba Jesper obľúbená tiež vďaka riešenieudizajnu postele. Podľa toho, aký vyberiete šuplík (sada dvoch šuplíkov, alebo jeden veľký šuplík), získate miesto na spanie pre jedno, dve, ale aj tri deti. Netradičné a zároveň veľmi bezpečné sú na kolekcii Jesper gumové úchytky.

 

 

Detské izby z mdf dosky a masivu

 

 

Ak hľadáte ekologický, veľmi kvalitný nábytok s certifikáciou, môžeme vám ponúknuť kolekcie nemeckého a francúzskeho výrobcu. Nemecký výrobca sa potom sústredí na detský nábytok z masívu, dreva borovice a francúzsky na detský nábytok z mdf dosky so zakončením hrán abs systémom. Aj tu je široký výber nábytku v modrom, typicky chlapčenskom prevedení a to aj u nábytku z dreva, kde použitie modrej farby patrí k neštandardným. Novodobým.

Pre zostavu, ktorú vidíte na fotografii, zvolil výrobca kombináciu oboch materiálov, ak mdf dosky tak masívu a to veľmi cielene. Mdf doska je viac odolná voči mechanickému poškodeniu a tak tento materiál použil predovšetkým na exponované časti písacieho stola. A mdf dosku spoznáte veľmi jednoducho, je v modrej farbe. Naproti tomu zase biele časti nábytku sú z borovice. Spojenie, ktoré je efektné a veľmi napomáha kvalite danej zostavy.Ako môžete sami posúdiť na niekoľkých málo príklad aj v ponuke detských izieb pre chlapcov je naozaj z čoho vyberať. A nezabúdajme ešte na luxusné, dizajnové detské izby, pre naozaj náročných zákazníkov. V ponuke detského nábytku môže každý z vás nájsť niečo pre vaše deti.

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.