Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Modulový systém Havana

Bohužiaľ tento nábytok už na našich stránkach nenájdete. Pýtate sa prečo? Keďže nie je v našich silách dovážať na slovenský trh všetko. A predovšetkým sme našli lepšiu ponuku. Pre náročných zákazníkov máme čo ponúknuť a ako jeden z mála predajcov a ako jediný internetový predajca, sa značkovému nábytku venujeme. Má totiž veľmi veľa „pre“ a len jedno „proti“. Tým "proti" je vždy pri značkovom nábytku samozrejme vysoká obstarávacia cena. Ale pokiaľ patríte k tým, ktorí chcú mať v domácnosti naozaj veľmi kvalitné, môžeme povedať až luxusný nábytok, dovoľte nám, aby som vám taký predstavili. Čo nájdete na nábytku Aldo v kategórii značkového nábytku?

Značkový rustikálny nábytok Nova Solo

Dánsky výrobca je na našich stránkach už známy ponukou nábytku vo vysokej kvalite pod značkou Nova solo a jedná sa o rustikálny nábytok. Jeho kolekcia patrí k veľmi vyhľadávaným aj preto, že predstavuje značkový nábytok a značka je vždy zárukou kvality. Rovnako ako vlastný, použitý materiál na výrobu daných dielov, drevo mahagón v povrchovej úprave snehovo bielym odtieňom.

 

    

 

Drevo mahagónu je kvalitné predovšetkým vďaka vysokému stupňu tvrdosti. To znamená, že diely nábytku sú viac odolné voči mechanickému poškodeniu, majú dlhú životnosť a taktiež údržba je veľmi jednoduchá. Nábytok z dreva mahagón spoznáte aj na hmotnosti, nábytok je naozaj ťažký, mohutný. Ďalšou výhodou dielov nábytku z tohto materiálu je, že nábytok je dodávaný ako celok. Nie je potrebné nič montovať a zložito zostavovať.

Značkový nábytok Gami francúzskeho výrobcu

Pokiaľ hľadáte naozaj kvalitný nábytok, opatrený nielen niekoľkými certifikátmi akosti, ale aj značkou, bezpochyby vás osloví ponuka francúzskeho výrobcu Gautier. Ten nielen na vybavenie jedálne, ale aj ďalších interiérov, prináša na náš trh nábytok pod známou značkou Gami. Známu skôr v západných častiach Európy, do východnej sa takýto nábytok dostáva aj prostredníctvom nášho portálu. Čím vás predovšetkým kolekcia SHA do jedálne, ale aj obývacej izby môže osloviť?

 

   

 

Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a tú, ako sme už uviedli, dokladá certifikáty. S kvalitou súvisí aj materiál použitý pri výrobe a samotné spracovanie. Materiálom je mdf doska, ktorá je zakončená abs hranou, pre docielenie kvality to najlepšie možné spojenie.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný na používanie, zdravotná nezávadnosť

Ponuka je samozrejme oveľa väčšia, dnes sme vám predstavili iba zlomok toho, čo u nás nájdete. Veríme, že aj drahší nábytok bude stále toľko priaznivcov ako do dnešného dňa, pretože kvalita sa vzhľadom na dlhú životnosť nábytku naozaj oplatí.