Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkčné poschodové postele

Poschodové postele kupujeme našim deťom predovšetkým do detských izieb pre nedostatok miesta v interiéri. Z obyčajných, nie vždy zrovna vzhľadných poschodových postelí sa premenili vo funkčný, vkusný a zaujímavý kus detského nábytku. V dnešnom článku vám predstavíme ďalšie poschodové postele od nášho francúzskeho výrobcu.

 

Multifunkčný systém poschodových postelí

 

Poschodové postele sa používali v panelákových bytoch, pretože dokázali ušetriť nejaké miestečko, ktoré deti lepšie využili na hranie. Obvykle sa ale jednalo skutočne o púhe dve postele "nad sebou", ktoré neprinášali nič viac. Postupom času sa začali zvoľna premieňať, pripájali sa k nim treba rôzne policové systémy. Dnes sú poschodové postele veľmi multifunkčným kusom nábytku. Vhodne zvolená posteľ tak zastane nielen svoju základnú funkciu, ale dokáže pojať napríklad aj ohromné množstvo vecí vo vlastných úložných priestoroch, dokáže vytvoriť razom z malého detskej izby spálňu s pohodlnou pracovňou, alebo uvoľní priestor pre vytúženú šatňu. To všetko ponúka francúzsky výrobca vo vysokej kvalite.

 

Patrová postel Move grey oak   

 

Dnešné poschodové postele sú skvele uplatniteľné aj v študentských izbách. Nielenže pomôžu vyriešiť nedostatok priestoru, ale majú aj za úlohu interiér ozvláštniť, dodať mu šmrnc. Kvalitný detský nábytok s nadčasovým designom oslovuje stále viac zákazníkov na českom a slovenskom trhu prostredníctvom našej spoločnosti.

 

Poschodové postele aj pre tri deti

Poschodová posteľ pre tri deti, vyrieši nedostatok miesta v detskej izbe. Ideálne do bytu či menších detských izieb. Poschodové postele s výsuvnou prístelkou. Unesú aj dospelé osoby. Doprava zadarmo. Náš vodič posteľ vynesie aj kamkoľvek na poschodie. Dokonalý servis, dlhá záruka, jednotka na trhu.

 

Patrová postel Tom esmeralda Patrová postel Tom pink

 

Ak aj vás trápi nedostatok miesta v detskej izbe, ktorý navyše musí obývať všetky tri deti, potom ideálnym riešením je obstaranie poschodovej postele s prístelkou. Takáto posteľ na veľmi malom priestore vie ponúknuť až tri miesta na spanie s tým, že na prístelke by malo spať najmenšie z detí (unesie ale aj dospelého človeka). Prístelku je možné po vytiahnutí matraca využiť aj ako úložného priestoru.

Často sa kupujú poschodové postele pre tri deti aj v prípade, že máte deti dve. Niekedy u nich prespí kamarát, kamarátka, inokedy napríklad babička (poschodová posteľ či prístelka totiž unesie aj dospelého človeka). Dizajn poschodových postelí ako takým je spôsob, ktorý vám zabezpečí tú najväčšiu úsporu miesta v interiéri vašich detí. Ponuka je veľmi široká a poschodové postele ponúkajú mnohokrát veľmi originálny dizajn.

 

Patrová postel Bibliobed

 

Doprava je na všetky postele zadarmo a náš ochotný vodič vám posteľ vynesie pokojne aj na poschodie. Poschodová posteľ pre troch s výsuvnou prístelkou, ktorá neprekáža v priestore je najlepším detských izieb vôbec. Pokiaľ nie ste rozhodnutý, kúpte si poschodovú posteľ pre dvoch a prístelku môžete kedykoľvek dokúpiť (celý set vás ale samozrejme vyjde lacnejšie).