Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkčné postele do malých interiérov detských izieb

Ak máte pre vybavenie detskej izby k dispozícii naozaj len veľmi málo miesta, ponúkame vám riešenie našich detských multifunkčných postelí, vďaka ktorým vybavíte detskú izbu plnohodnotne, prakticky aj zábavnou formou. Čo vlastne taká multifunkčná posteľ ponúka? Hlavne na malom priestore je schopná zmeniť svoje funkcie. Súčasťou týchto detských multifunkčných postelí nie je iba lôžko na spanie, ale tiež napríklad písací stôl, zásuvky a police. Tieto detské postele s úložným priestorom a vybavením, ktoré každé dieťa potrebuje, ušetrí nielen miesto v izbičke, ale aj vaše financie. Nie je potrebné kupovať takmer žiadny ďalší nábytok.

 

Detské vyvýšené postele

Detská multifunkčná posteľ sa hodí do každej izbičky, a vďaka našim veľmi podareným dizajnom mu dodá štýl a jedinečnú atmosféru. Vyberať môžete dizajnom ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. Farebné kombinácie sú ladené do typicky dievčenských či chlapčenských odtieňov. Nájdete samozrejme aj neutrálne varianty, ktoré sa najlepšie hodia do izbičky súrodencov dievčat a chlapcov. Tak napríklad veľmi praktický dizajn, ako riešenie miesta na spanie v rozmerovo malé detskej izbe ponúka francúzsky výrobca u detskej postele pre dievčatá Milky. Samozrejme zmenou dekorácií môže táto posteľ rovnako tak vyhovovať chlapcom. Detská posteľ v cene s roštom ponúka písací stôl, ktorý je pevne k posteli pripevnený. Jeho stabilita a nosnosť je tak ďaleko väčší, než u písacích stolov zasúvacích. Nechýbajú ani úložné priestory v podobe dvoch hlbokých zásuviek a výrobca si dal záležať aj na bezpečnosti pre vaše deti. Schodíky k posteli majú dostatočne širokú nášľapnú plochu. Veľmi príjemné je aj farebné ladenie detské postele, ktoré kombinuje odtieň bielej s prírodnou imitáciou šedého dub. Unikátna na detskej posteli je možnosť voľby veľkosti rozmeru miesta na spanie. Ak máte naozaj malú detskú izbu, môžete posteľ zostaviť s rozmerom miesta na spanie 90x190 cm. Ak máte dostatok miesta v interiéri, možno detskú posteľ zostaviť v rozmere miesta na spanie 90x200 cm. Jediné, čo musíte urobiť je, pred montážou postele sa rozhodnúť, aký veľký priestor pre matrac chcete. Autorom ďalšieho návrhu detské postele Sacha je tiež francúzsky výrobca, ktorý nekladie dôraz len na perfektný, do detailov spracovaný dizajn, ale taktiež vysokú kvalitu. Takisto materiál lakované mdf dosky ku kvalite nemalou mierou prispieva. Ponúkame tiež možnosť obstarania ďalších dielov z kolekcie, pre zostavenie kompletnéj detskej izby v jednotnom dizajne.

 

   

 

Detské poschodové postele

Medzi veľmi obľúbené na našom portáli patrí detské poschodové postele multifunkčné. Multifunkčné detské poschodové postele ponúkame ako pre menšie i väčšie deti. Poschodové postele so schodíkmi vhodné pre menšie priestory a izbičky s variantom pre dve, ale pokojne aj tri deti. Poschodové postele majú množstvo úložných priestorov a hodí sa nielen pre spanie, ale aj zábavné hry. Máme veľmi širokú ponuku postelí francúzskych výrobcov, kde je kladený dôraz na kvalitu, pohodlie a hlavne bezpečie detí. Predstavujeme návrhy najrôznejších farieb a prevedení. Od postele pre jedno dieťa, keď v spodnej časti je napríklad písací stôl, cez poschodové postele pre dve deti a dokonca aj pre tri deti. Ak máte pre svoje dieťa a zariadení jeho detskej izby veľmi málo miesta, riešením môže byť určite obstaranie multifunkčného dizajnu poschodové postele Swan. V skutočnosti poschodová posteľ ponúka jedno miesto na spanie. Lôžko je vyvýšené a takto vzniknutý priestor využil výrobca nie, ako sme zvyknutí na druhé miesto na spanie, ale pre umiestnenie ďalších dielov nábytku, ktoré potom nemusíte rozmiestňovať v miestnosti. Ušetrený tak priestor v interiéri poskytne vášmu dieťaťu väčšiu voľnosť pohybu, napríklad tiež na hranie, ale predovšetkým na to, aby sa cítilo príjemne. To naopak poschodová posteľ Swan, ponúka množstvo priestoru na spanie a pritom nezaberie priestor vo vašom interiéri detskej izby. Táto detská poschodová posteľ je vhodná do bytov, malých izbičiek či chat. Šetrí drahocenné miesto v miestnosti, pritom poskytuje dostatok priestoru pre spanie troch detí, a navyše poskytuje police pre ukladanie hračiek či iných predmetov. Poschodová posteľ má schodíky so zábradlím, ktoré sú bezpečnejšie ako rebrík. Pod schodíky je potom veľa odkladacieho priestoru pre hračky, knižky, lampičky a iné drobnosti. Horná zábrana je dosť vysoká a celé horné lôžko je zapustené dovnútra konštrukcie. V maximálnej miere tak zábrana zamedzí pádu dieťaťa z výšky.

 

   

 

Ako môžete vidieť, detská multifunkčná posteľ sa hodí do každej izbičky, a vďaka našim veľmi podareným dizajnom jej dodá štýl a jedinečnú atmosféru. Ku všetkým modelom ponúkame dopravu zadarmo. V kategórii detský nábytok, nájdete mnoho iných postelí pre deti v sekcii detské postele.