Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkčné postele - dovoz zdarma

Áno! Ako ste si už asi stihli všimnúť, nábytok Aldo, rozšíril rozvoz zadarmo aj na Slovensko! Českí zákazníci boli vo výhode, a preto sme sa rozhodli túto výhodu poskytnúť aj slovenským zákazníkom. Samozrejme, že nie len multifunkčné postele, ktoré Vám dnes predstavíme, ale všetok nábytok vám dovezieme zadarmo! Nábytok Aldo, stále rozširujeme ponuku detských postelí. Mnoho z Vás, má malé interiéry detských izieb a riešite, ako najvhodnejšie zariadiť izbu dieťaťu, aby mu poskytla všetko potrebné v malom priestore. Náš francúzsky výrobca ponúka širokú škálu multifunkčných postelí, ktoré vám dnes predstavíme.

 

Priestor pre hranie

Detská posteľ multifunkčná Battle s úložnými priestormi a písacím stolom je riešením malých interiérov. Francúzsky výrobca, ponúka veľmi dômyselný dizajn, ktorý šetrí miesto v interiéri a stále viac sa dostáva do popredia záujmov predovšetkým potom ako veľmi vhodné riešenie rozmerovo malej detskej izby. A tie najlepšie nápady na vybavenie detskej izby prináša vždy práve spomínaný francúzsky výrobca, ktorého kolekcie patrí, na nábytok Aldo, k najobľúbenejším. Kolekcia detského nábytku Battle je veľmi obsiahla, ponúka rad samostatných dielov na výber. Samozrejme tiež klasické prevedenie postele. Ponúka sa tak možnosť vybaviť detskú izbu pre súrodencov v kombinácii s multifunkčným dizajnom.

 

Posteľ so všetkým všudy

Multifunkčné detské postele môžu byť ideálnym riešením pre tých z vás, ktorí patríte k tým, pre ktoré zariadenie detskej izby nemajú príliš veľa priestoru. Detská posteľ z kolekcie Charley od francúzskeho výrobcu, ktorý kladie dôraz na kvalitu a bezpečnosť vašich ratolestí, je jednou z mnohých v našej ponuke. Ale čo všetko vám môže ponúknuť práve posteľ v tomto dizajne? Kvalitu. Výrobca používa dosky lamina pre obvod postele s hrúbkou až 25 mm, čo dodáva nábytku pevnosť a bezpečnosť. Okolo celého obvodu lôžka je zábrana, ktorá zamedzuje pádu dieťaťa z výšky.

Dúfame, že sme vás dnešnou ponukou multifunkčných postelí presvedčili o tom, že i v malom interiéri detskej izby, môžete svojim deťom poskytnúť všetko potrebné, čo do detskej izby patrí.

 

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.