Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkčné postele - dovoz zdarma

Nábytok Aldo stále rozširujeme ponuku detských postelí. Mnoho z Vás, má malé interiéry detských izieb a riešite, ako najvhodnejšie zariadiť izbu dieťaťu, aby mu poskytol všetko potrebné v malom priestore. Náš francúzsky výrobca ponúka širokú škálu multifunkčných postelí, ktoré Vám dnes predstavíme.

 

Priestor na hranie

Novinkou na našom portáli je detská poschodová posteľ Tom a Higher v príjemnom, farebnom prevedení. Detská posteľ je síce určená iba pre jedno dieťa, ale zaradili sme ju do kategórie poschodových postelí a to práve z toho dôvodu, že lôžko je vyvýšené. Priestor, ktorý tak vzniká pod lôžkom, deti veľmi milujú. Využívajú ho k hrám a poskytuje im súkromie. Ponuka detských postelí od francúzskeho výrobcu patrí k veľmi obľúbeným. Predovšetkým potom preto, že ponúka oproti iným výrobcom veľmi pekný, netradičný a zároveň praktický, ako sa môžete presvedčiť na nasledujúcej fotografii. V ponuke súvisiaceho tovaru nájdete ďalšie diely detského nábytku tak, aby designovo mohli byť spojené v jednom interiéri s posteľou. Samozrejme, že všetko v obľúbenom, bielom odtieni.

 

Patrová postel Tom Patrová postel Higher

 

Posteľ so všetkým, čo k tomu patrí

Do popredia záujmu, predovšetkým zákazníkov s malým bytom, sa dostáva čoraz častejšie práve multifunkčný nábytok. Medzi najviac obľúbené sa práve dostali do popredia multifunkčné detské postele, ktoré sú vhodné do interiéru detských izieb v panelákovom byte. Multifunkčnú posteľ, ktorú Vám predstavíme na ďalšej fotografii, ponúka aj písací stôl, ktorý môžete kedykoľvek v prípade potreby zasunúť a police so skrinkou, ktoré zase ponúkajú tak potrebný úložný priestor. Dizajnom sa táto posteľ hodí ako pre malé slečny, tak pre chlapcov. Je prevedená v odtieni bruges a rovnako v rovnakom odtieni, ponúka náš portál ďalšie segmenty nábytku do detskej izby, ktorým môžete detskú izbu dovybaviť.

 

Dětská postel Reverso Dětská postel Kurt

 

Dúfame, že sme Vás dnešnou ponukou multifunkčných postelí presvedčili o tom, že aj v malom interiéri detskej izby, môžete svojim deťom poskytnúť všetko potrebné, čo do detskej izby patrí.