Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Na Aldo je výber postele jednoduchý

Hľadáte, chcete zaobstarať novú posteľ? Pre vás, pre deti, pre študentov? Ako sa v širokej ponuke postelí na Nábytku Aldo najlepšie a najrýchlejšie zorientovať, ako čo najkratšou cestou nájsť to, čo potrebujete? Aké vlastne druhy postelí sú v súčasnosti na slovenskom trhu? Skúsme si dnes predstaviť ponuku postelí tak, ako sme ju pre vás pripravili, rozdelili podľa toho, čo vlastne najviac hľadáte.

 

 

Postele pre deti, školákov a študentov

Kategória detských postelí je veľmi široká. A vy určite hľadáte posteľ špecifického vzhľadu, určite tiež máte predstavu či detskú posteľ zaobstarať s úložným priestorom, či s prístelkou pre dve deti, alebo poschodovou a tiež koľko je váš finančný limit na jej vyhotovenie. Ako sme rozdelili detské postele na Aldo?

 

 

Dětská postel Mak white, oak       Dětská postel Mak graphite

 

V krátkom prehľade vám uvedieme kategórie, tak ako sme ich podľa hľadanosti rozdelili. Jedno ale majú všetky detské postele spoločné a to je rozmer pre matrac o veľkosti miesta na spanie 90x200 cm.

 

- Detské postele (kategória v ktorej nájdete všetky typy postelí ďalej rozdelené do podkategórií)
- Detská posteľ biela (tu nájdete ako poschodové, tak klasické postele, ale všetky majú rovnaký, obľúbený biely odtieň)
- Lacné detské postele
- Detská posteľ s prístelkou
- Detské postele s úložným priestorom
- Detské poschodové postele
- Detské postieľky (nesmie chýbať postieľky pre bábätká)
- Luxusné detské postieľky (značkový nábytok pre bábätká ako záruka tej najvyššej možnej kvality
- Postele pre študentov (kategória spální, postele s miestom na spanie 140x200 cm)

 

Dětská postel Fabric     Patrová postel B smoky bluePoschodové aj jednoduché detské postele z masívu aj drevotriesky. S našimi posteľami už nebudete každý večer s dieťaťom bojovať, do postele skočí dieťa s radosťou samo. Kvalitné matrace a rošty z ponuky Aldo nábytok zaistí vašim potomkom spanie, ktorého sa nebudú môcť nabažiť. Máme širokú ponuku detských postelí a postieľok, v tvare auta, lode, s úložnými a hracími priestormi, so schodíkmi a v rôznych variantoch a farebných prevedeniach. Pri výbere detskej postele nepristupujte ku kompromisom. Kvalitné spanie nenahradí nič. Výber preto prispôsobte veku. Od troch rokov premiestnite malého spáča z detskej postieľky do väčšieho pelechu, neskôr už mu doprajte dospelácku posteľ o rozmeroch 90 x 200 cm. Vyberajte tiež podľa farieb a tak aby ladili s celým izbičky, prípadne či ide o postele pre chlapcov či pre dievčatá.

 

 

Postele, manželské postele, postele pre jednu osobu

Postele do spální a študentských izieb v rôznych rozmeroch a prevedeniach. ALDO vám ponúka kvalitné postele z masívu, lamina, v rôznych farebných prevedeniach a rozmeroch. Postele od 140x200, 160x200 až po rozmerné postele 180x200. Ako je teda delíme ďalej? Čo všetko je špecifikované danými kategóriami?

 

 

Postel 140x200 cm Nashville    Postel Most řech

 

 

Či už si vyberte akúkoľvek posteľ, je potrebné pre kvalitný spánok nutné zvoliť správny matrac, na ktoré sa neoplatí šetriť, vyberte tú, ktorá vyhovuje vašu postave, váhe a spôsobe spanie. Ako doplnok sa hodia nočné stolíky, alebo komody.

 

Manželská postel Ely s nadstavcem

 


Využite výberu francúzskeho alebo nemeckého nábytku a kúpte si posteľ, ktorá bude presne vyhovovať vašim nárokom a predstavám, či už pôjde o detské postele, postele z masívu, bežné postele do spálne, či inak špecifické. Veríme, že rozdelenie posteľou vám opäť prinesie ešte lepšie a predovšetkým prehľadnejšie výber nábytku na našom portále. A nezabúdajte na našu dopravu zadarmo po celej republike, ktorá u nás platia úplne na všetko už niekoľko rokov.